1.колко литра кутия им трябва за да свирят както трябва?(като в същата кутия ще са средно честотните и високо честотните говорители без преграда и ала-бала
2.с какви средно честотни и високочестотни говорители могат да се съвместят.
3.колко мощен трябва да е усилвателя?(понеже в един сайт гледах че трябва да се захранват с некачествен усилвател)http://www.ljclub.net/speak/bass/vt-kr12/bass.htm
за предпочитане е да пишете на скайп:blow_the_wistle


