много въпроси за новите ми колони :)

Имам говорител, каква кутия да му направя?
Имам кутия какъв говорител да и сложа?
И за неща от рода.
Заключено
Съобщение
Автор
simeon4o0o

много въпроси за новите ми колони :)

#1 Мнение от simeon4o0o »

значи....купих си 2 говорителя boschmann VT-12KR.следват въпросите:
1.колко литра кутия им трябва за да свирят както трябва?(като в същата кутия ще са средно честотните и високо честотните говорители без преграда и ала-бала :))
2.с какви средно честотни и високочестотни говорители могат да се съвместят.
3.колко мощен трябва да е усилвателя?(понеже в един сайт гледах че трябва да се захранват с некачествен усилвател)http://www.ljclub.net/speak/bass/vt-kr12/bass.htm
за предпочитане е да пишете на скайп:blow_the_wistle :)

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Stefan Stefanov »

За предпочитане е да прочетеш това:
http://www.bgaudio.org/modules.php?name ... =0&thold=0

simeon4o0o

#3 Мнение от simeon4o0o »

нещо не можах да схвана.... :? :?

Аватар
AlexKame
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 238
Регистриран на: Нед Окт 30, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#4 Мнение от AlexKame »

Заключвам поредната бисерна тема. Обяснения - на "блоу дъ уисъл" :lol:
Изображение
Изображение

Заключено

Обратно към “Тонколони”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта