WS 17 E\4 vs. TVM-226-07\4

Имам говорител, каква кутия да му направя?
Имам кутия какъв говорител да и сложа?
И за неща от рода.
Съобщение
Автор
Аватар
Toni Nikolov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 12:00 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

WS 17 E\4 vs. TVM-226-07\4

#1 Мнение от Toni Nikolov »

До сега нито с Визатон нито с ТВМ съм работел нито съм и чувал.За това питам между Визатон http://steadygroup.com/domashni/ws17e.html
и TVM ARN 226-07\4 кой повече си заслужава за парите?

Поздрави!
Робът се бори за свобода, а свободния за съвършенство! www.bgaudio.org

Аватар
Toni Nikolov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 12:00 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

#3 Мнение от Toni Nikolov »

Значи ти клониш към Визатона... Така ли да разбирам?
Робът се бори за свобода, а свободния за съвършенство! www.bgaudio.org

Публикувай отговор

Обратно към “Тонколони”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта