До сега нито с Визатон нито с ТВМ съм работел нито съм и чувал.За това питам между Визатон http://steadygroup.com/domashni/ws17e.html
и TVM ARN 226-07\4 кой повече си заслужава за парите?
Поздрави!
WS 17 E\4 vs. TVM-226-07\4
- Toni Nikolov
- има известен опит

- Мнения: 78
- Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 12:00 am
- Местоположение: Гоце Делчев
- Обратна връзка:
WS 17 E\4 vs. TVM-226-07\4
Робът се бори за свобода, а свободния за съвършенство! www.bgaudio.org
- Toni Nikolov
- има известен опит

- Мнения: 78
- Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 12:00 am
- Местоположение: Гоце Делчев
- Обратна връзка:
Значи ти клониш към Визатона... Така ли да разбирам?
Робът се бори за свобода, а свободния за съвършенство! www.bgaudio.org
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта