Страница 1 от 1
Малко помощ за една кутия
Публикувано на: Чет Май 31, 2007 7:13 pm
от mitko85
Става въпрос за един box с размери 50смХ33смХ33см, говорителя е 10" Boschmann SW 104, уж 100 вата. Та моят въпрос е какъв да е диаметъра и дължината на басрефлектора, който трябва да сложа.
Благодаря,
Митко

Публикувано на: Чет Май 31, 2007 7:44 pm
от wassilzaza
Може би няма да ти хареса, но в твоя случай няма как да ти се помогне, защото този бошман няма параметри. Това са "несериозни" говорители и няма два драйвера с едни и същи параметри и просто няма как да изчислиш бас рефлектора (освен ако не измериш параметрите, което е безмислено за този говорител). Така, че според мен най-разумния съвет е да вземеш рефлектор, който може да се регулира по дължина около 60-80мм. диаметър и на слух да го настроиш. Това е успех !!!
Публикувано на: Чет Май 31, 2007 8:43 pm
от mitko85
Благодаря ти, а с какъв диаметър "ориентировъчно" да взема?
Публикувано на: Пет Юни 01, 2007 8:58 am
от Ivo_Hristev
фи 70 мм. картонена тръба ( например от топ плат ).
Публикувано на: Сря Юни 13, 2007 3:21 pm
от chorave
Публикувано на: Сря Юни 13, 2007 4:54 pm
от Razar
Все повече ми се издигаш в очите
П.П. Сори за офф топика
