Страница 1 от 1
Дайте мнение по въпроса
Публикувано на: Чет Апр 05, 2007 3:24 pm
от gonso
Имам двулентова колона. Баса е с филтър за бас. Проблем ли е ако пищялката я вържа директно към изхода на усилвателя без да минава през филтър?
.
Публикувано на: Чет Апр 05, 2007 3:37 pm
от Kiril Kirilov
Проблем е!
Публикувано на: Чет Апр 05, 2007 3:39 pm
от Ivan Rachev

махни удивителните от заглавието да не ти махна ip-то от базата на сайта

Публикувано на: Чет Апр 05, 2007 3:46 pm
от gonso
Как трябва да постъпя? И то всъшност импеданса ли се променя?
Публикувано на: Чет Апр 05, 2007 3:56 pm
от X.Tsvetkov
Според мен и на високочестотния говорител трябва да се сложи филтър или да се свърже синфазно с баса.
Може да греша ако е така поправяите ме

Re: Дайте мнение по въпроса
Публикувано на: Чет Апр 05, 2007 5:49 pm
от Nanko Rusev
gonso написа:Имам двулентова колона. Баса е с филтър за бас. Проблем ли е ако пищялката я вържа директно към изхода на усилвателя без да минава през филтър?
Сайта е насочен към DIY (Do It Yourself - Направи Си Сам) аудио техника но просто към някакво "скокаване на съндък" и поставянето на говорители вътре.
Дори в раздела за начинаещи, където си ти, е несериозно да се питат такива неща. Попрочети статиите и теми из форума. Ако искаш наистина да се занимаваш с това, което е страхотно хоби, препоръчвам ти да не бързаш да сковаваш нещо, от което после ще те е срам. Може да почнеш и с "копиране" на готов проект, тук безплатно можеш да намериш информация за такива

Re: Дайте мнение по въпроса
Публикувано на: Чет Апр 05, 2007 8:51 pm
от romanpm
най вероятно дадефектира говорителче...