Дайте мнение по въпроса
-
gonso
Дайте мнение по въпроса
Имам двулентова колона. Баса е с филтър за бас. Проблем ли е ако пищялката я вържа директно към изхода на усилвателя без да минава през филтър?
Последно промяна от gonso на Чет Апр 05, 2007 3:47 pm, променено общо 1 път.
- Kiril Kirilov
- BG Audio Team™

- Мнения: 1506
- Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
.
Проблем е!
-
Ivan Rachev
- BG Audio Team™

- Мнения: 1914
- Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
- X.Tsvetkov
- има известен опит

- Мнения: 97
- Регистриран на: Съб Яну 28, 2006 1:00 am
- Местоположение: София.
- Обратна връзка:
-
Nanko Rusev
- има сериозен опит

- Мнения: 2317
- Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
- Местоположение: Варна
- Обратна връзка:
Re: Дайте мнение по въпроса
Сайта е насочен към DIY (Do It Yourself - Направи Си Сам) аудио техника но просто към някакво "скокаване на съндък" и поставянето на говорители вътре.gonso написа:Имам двулентова колона. Баса е с филтър за бас. Проблем ли е ако пищялката я вържа директно към изхода на усилвателя без да минава през филтър?
Дори в раздела за начинаещи, където си ти, е несериозно да се питат такива неща. Попрочети статиите и теми из форума. Ако искаш наистина да се занимаваш с това, което е страхотно хоби, препоръчвам ти да не бързаш да сковаваш нещо, от което после ще те е срам. Може да почнеш и с "копиране" на готов проект, тук безплатно можеш да намериш информация за такива
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта