ТЛ срещу басрефлекс
- jeronimo
- има известен опит

- Мнения: 56
- Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 1:00 am
- Местоположение: Варна
- Обратна връзка:
ТЛ срещу басрефлекс
Искам да попитам кое озвучително тяло е по-добро,какви са му предимствата и какви недостатъците?Надявам се тези,които са слушали достатъчно много от гореизброените да изкажат компетентно мнение.Въпросът ми е породен от това,че искам да си направя колони но се двоумя между 2те конструкции.
ппНадявам се съм уцелил раздела,ако не моля модераторите да преместят темата.
ппНадявам се съм уцелил раздела,ако не моля модераторите да преместят темата.
-
Rumen Zografov
- BG Audio Team™

- Мнения: 736
- Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
- Dimitar Chakarov
- трупа сериозен опит

- Мнения: 156
- Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 1:00 am
- Местоположение: Варна
- Обратна връзка:
-
Pitasht
-
Nanko Rusev
- има сериозен опит

- Мнения: 2317
- Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
- Местоположение: Варна
- Обратна връзка:
-
Pitasht
-
D.Kolev
- Marian Lozev
- BG Audio Team™

- Мнения: 1533
- Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
- Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
- Обратна връзка:
ХАХАХАХХАХАХАlamar_bb написа:Според мен предимството му е бас, и че е евтин и лесен за направа.
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo
-
D.Kolev
-
Rumen Zografov
- BG Audio Team™

- Мнения: 736
- Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Шефче,аз нищо не мога да кажа за проекта на Ручо,защото все още не съм го чувал (вярвам,че свири потресаващо добре),но фактите са си факти - басрефлексът МАЖЕ!!! Take it for granted!B-52 написа:СмешникRumen Zografov написа:TL естествено!!!Басрефлексът е възможно най-лошия вид конструкция за ОТ.. За Кътфингър-а на Ручо да кажеш нещо
?
Rutcho написа:Много хора добиха грешна представа, че само с използването на такива "екзотични" конструкции може да се създадат тонколони, които да се конкурират успешно с "марковите" си ценови аналози на пазара.![]()
![]()
П.П. И леко с тона,че ще взема големата баданарка

-
Rumen Zografov
- BG Audio Team™

- Мнения: 736
- Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
-
Rumen Zografov
- BG Audio Team™

- Мнения: 736
- Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
-
Rumen Zografov
- BG Audio Team™

- Мнения: 736
- Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
-
Nanko Rusev
- има сериозен опит

- Мнения: 2317
- Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
- Местоположение: Варна
- Обратна връзка:
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта