Съвет за тонколони

Имам говорител, каква кутия да му направя?
Имам кутия какъв говорител да и сложа?
И за неща от рода.
Съобщение
Автор
SkyDiver2007

Съвет за тонколони

#1 Мнение от SkyDiver2007 »

Някои ще ми каже ли няколо думи за българските Тонакс-10 и Тонакс-22.Струват ли си-за домашно ползване и купончета.Не съм запознат толкова,тук съм отскоро-може би има някъде нещо по въпроса..?Какви колони да си купя за около 150лв около стотина вата.Благодаря предварително за помоща Ви.
P.S. Не зная защо ми изтриха предишното съобщение-кажете ако съм нарушил някое от правилата.Не ползвам и често форуми ако съм нарушил нещо-сори извинявам се-било е от незнание...
http://www.vissokogovoriteli.plc.bg/pro ... -01-bg.htm

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Stefan Stefanov »

Не струват!

Публикувай отговор

Обратно към “Тонколони”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост