БАСССсс Рефлектори

Имам говорител, каква кутия да му направя?
Имам кутия какъв говорител да и сложа?
И за неща от рода.
Заключено
Съобщение
Автор
Аватар
DARGON
не знае къде се намира и какво говори
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Дек 09, 2007 1:00 am
Обратна връзка:

БАСССсс Рефлектори

#1 Мнение от DARGON »

Здравейте Форумци ... май се забравихме .. аз Лудото лапе дето питаше дали Биема W330 е добър усилвател за вкъщи :) .. както и да е :)

Сега съм пред 1 малък проблем.. ония ден си купих колона BIEMA FTP115AII или нещо такова.. 15 инча 300 вата музикална мощност много съм доволен .. дрънка много добре.. направо като усиля на усилвателя.. и се побърквам .. :) много плътен звук .. :) и е направена с акъла си определено.. :) имам и еквалайзер ама 1та му чистота (за басса) е прецакана.. и ся чакам татко ми да го закара да го оправят ;) и карам без него а с предусилвателя..

И въпроса ми е .. тъй като преди бях с 2 12инчови колони .. от панти века ( ама 1та с Хбасс говорител 450 вата мощност пикова) а другата с пренавиван от баща ми говорител които наистина даржи като куче.. и бях доволен но .. сега .. някак си не вървят.. тия колони до БИЕМА-ТА и .. искам да им направя някак си басс рефлектори .. тъй като те нямат.. (както казах са стари) говорил съм с хора дето ртазбират всеки казва ,че ще е добре да се направят.. и наистина те се затормозяват и правят страшно големи вибрации и не издават тоя плътен звук .. просто не могат да дишат и се чудя .. каде да направя басс рефлекторите .. 1 или 2 .. колко големи .. чакам ваши предложения благодаря предварително ;)

ето снимка на колоните:
Изображение
Изображение
Изображение

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Ivan Rachev »

:) човече , объркал си форумите . Имаме подфорум за такива въпроси , питай смело тук- www.bgaudioclub.org
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Заключено

Обратно към “Тонколони”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта