Озвучение за малка стая

Имам говорител, каква кутия да му направя?
Имам кутия какъв говорител да и сложа?
И за неща от рода.
Съобщение
Автор
funkadelik

Озвучение за малка стая

#1 Мнение от funkadelik »

Здравейте, регнах се в саита с надеждата да ми помогнете, понеже съм решил да захвърля стария си дек и да мина на вариянта усилвател колони, а съм "хал-хабер" на тема озвучение.

Имам диджейски грамофон с миксер Vestax, а също така изпшолзвам и PC-то си за слушане на музика. Още не съм определил точна сума която бих вложил, търся оптималния вариант на горе-долу сносно качество и приемлива цена.
Ако можете да дадете предложения какъв ще е най-добрия вариант на система за мен.
Вариянтите за DIY отпадат.... от Пловдив съм, и ако ме насочите към някакви магазини или хора също ще е от полза.

Аватар
Kosio
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 106
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Озвучение за малка стая

#2 Мнение от Kosio »

funkadelik написа:
....търся оптималния вариант на горе-долу сносно качество и приемлива цена.

Вариянтите за DIY отпадат....


Само DIY !!! ;)

funkadelik

Re: Озвучение за малка стая

#3 Мнение от funkadelik »

Kosio написа:
funkadelik написа:
....търся оптималния вариант на горе-долу сносно качество и приемлива цена.

Вариянтите за DIY отпадат....


Само DIY !!! ;)


Разбира се че "Направи си сам" е най-добре, но нямам познанито нито времето да го придобия.

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#4 Мнение от Marian Lozev »

Това е форум с хора с високи нива на познания в областа на аудиото както и извън аудиото..... така че мога да ти го кажа директно не сме онлайн информация.... и то по простата причина че китайците са завладяли пазара.....
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

funkadelik

#5 Мнение от funkadelik »

Разбирам.

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#6 Мнение от Nanko Rusev »

От нещата които съм слушал на магазина .... много малко бих си купил.

JVC имат системка с колонки с 8см широка лента с "дървена мембрана". Цената е 900 лева. Според мен си заслужава, а за малка стая ще е достатъчна.

Аватар
Nikolay Savov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 711
Регистриран на: Съб Мар 05, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Озвучение за малка стая

#7 Мнение от Nikolay Savov »

За купешки техники ,моля вървете по магазините и слушайте!!!
Този сайт е изключително DIY Ориентиран!!! ,така че въпроси от рода "препоръчайте ми такава и такава уредба" нямат място ТУК!
За да се избегнат неловки ситуации за някои от потребителите ,препоръчвам да поразгледат съдържанието на сайта

Аватар
cenariusii
чете
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

#8 Мнение от cenariusii »

Който, няма желание/време/нерви да си направи DIY система, има достатъчно много хора, желаещи да покажат творбите си и срещу съответно заплащане да сдобият "клиента" с DIY колони/усилвател. Парите не са важни, когато ства въпрос за качествена музика. За всякаква сума може да се сдобиеш с нещо далеч по-добро от това в техномаркета :!:

funkadelik

#9 Мнение от funkadelik »

cenariusii написа:Който, няма желание/време/нерви да си направи DIY система, има достатъчно много хора, желаещи да покажат творбите си и срещу съответно заплащане да сдобият "клиента" с DIY колони/усилвател. Парите не са важни, когато ства въпрос за качествена музика. За всякаква сума може да се сдобиеш с нещо далеч по-добро от това в техномаркета :!:


ами за това говорим ... ако исках да си зема нещо от техномаркета, защо да пиша по форумите

работата е там че не познавам хора които правят DIY, а вариянта сам да си го направя не ми се вижда реалистичен..

Та знаете ли някой от пловдив които се занимава с тия неща и може да ми помогне?

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#10 Мнение от Nanko Rusev »

funkadelik написа:ами за това говорим ... ако исках да си зема нещо от техномаркета, защо да пиша по форумите

работата е там че не познавам хора които правят DIY, а вариянта сам да си го направя не ми се вижда реалистичен..

Та знаете ли някой от пловдив които се занимава с тия неща и може да ми помогне?


Не си дал достатъчно информация какво ти трябва, за да може да ти се помогне адекватно ....

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#11 Мнение от Rumen Zografov »

Значи,доколкото разбирам,искаш да си купиш нещо готово DIY?!Ако е така - :smt023
А защо непременно от Пловдив,София е на час и половина път от Пловдив,а тук - вариянти бол! :wink:
Изображение

Аватар
Kosio
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 106
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#12 Мнение от Kosio »

Ето ти един идеален вариянт: http://www.bgaudio.org/modules.php?name ... pic&t=8122

Stilian Andonov

#13 Мнение от Stilian Andonov »

Ето едно също добро предложение, почти на цената на купешки "гетобластер". Само ти трябва second hand CD за около 200 лева и си в "хай енда" :wink:

http://www.bgaudio.org/modules.php?name ... pic&t=9400

Публикувай отговор

Обратно към “Тонколони”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост