ЧЕТЕТЕ И СЕ СМЕЙТЕ С КЕФ

Вместо да ги трием и губим безвъзвратно бисерите ще ги местим тук.
Съобщение
Автор
a_panov

#16 Мнение от a_panov »

BeeLee написа:ахахахаахахахаахаахаххаха

Леле, тфа е по-смешно от бисерите в call-center-a на м-тел.
Там е потресуещо - яко зигани с прими :) неа такава забава, примерно:

Како, можеш ли да ми спреш секретарката?

Тфа за гласовата поща :) Има мноу - особено има едно супер дълго, направо невъзможно...ако бях на мястото на оператора в call-center-a, сигурно щях да проговоря цигански :)

Твойто не е нищо, мой приятел има заложна къща в Красно Село в София, и си взе една циганка да му превежда!!! Гледам че я държи вече трета или четвърта година. Така е.

Teodora Todorova

#17 Мнение от Teodora Todorova »

Freeman написа:
myst3 написа:А пък аз имам един познат, който твърди, че ако говорителя ти е 8 ома а усилвателя 4 8O , дугите 4 ома от говорителя се връщат обратно в усилвателя и така можел да изгори! 8O [smilie=to funny.gif]

Лошото е ако не се върнат към усилвателя, а тръгнат срещу теб и ти се насучат около врата, тогава вече нема оправия. Ома си е голем дзвер :smt033

[smilie=to funny.gif]

gps

#18 Мнение от gps »

Freeman написа:
myst3 написа:А пък аз имам един познат, който твърди, че ако говорителя ти е 8 ома а усилвателя 4 8O , дугите 4 ома от говорителя се връщат обратно в усилвателя и така можел да изгори! 8O [smilie=to funny.gif]

Лошото е ако не се върнат към усилвателя, а тръгнат срещу теб и ти се насучат около врата, тогава вече нема оправия. Ома си е голем дзвер :smt033
Те за това хората казват :"Вържи Ом-а да е мирно селото!" :wink: :D

Martin Krumov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 303
Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#19 Мнение от Martin Krumov »

Както казваше даскалката по физика "Който не знае закона на Ома, да си оди у дома!" :D

gps

#20 Мнение от gps »

myst3 написа:Както казваше даскалката по физика "Който не знае закона на Ома, да си оди у дома!" :D
Да ама не си одят у дома а пишат ли пишат по форумите че някои даже и "модератори" на някакви "алтернативни"форуми станаха :wink: :D

Публикувай отговор

Обратно към “Бисери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта