Äóïêàòà çà áàñ

Вместо да ги трием и губим безвъзвратно бисерите ще ги местим тук.
Съобщение
Автор
Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#17 Мнение от Ivan Rachev »

споко приключих с мишоците :wink: а и quad-ченцето трябва да направи сайт скоро който ще приюти изрезските :D
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Tisho
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 452
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

#18 Мнение от Tisho »

shemet написа:
3aropka написа:Невежеството не е оправдание!
Не е срамно да си невежа, винаги може да се научиш (ако искаш, де).
Срамно е да си тъпанар!


Съгласен съм че е срамно да си тъпанар!
Тъпанаря се различава от невежата заради това че спори без да знае докато невежата си казва "срам не срам ще питам"!

Щом пита значи иска да знае! Почне ли да спори значи е тъпанар!


Прекалено крайно ми звучи това "Щом спори значи е тъпанар."

Значи ли че ти не се опитваш да осмислиш позицията на този който наричаш тъпанар или за по лесно давай да го кръщаваме веднага... :?
Не с рогата напред де... :? :wink:

shemet

#19 Мнение от shemet »

Tisho написа:
Прекалено крайно ми звучи това "Щом спори значи е тъпанар."

Значи ли че ти не се опитваш да осмислиш позицията на този който наричаш тъпанар или за по лесно давай да го кръщаваме веднага... :?
Не с рогата напред де... :? :wink:


Може би криво се изразих, по принцип не става дума за какъвто и да е спор (в много случаи спора е полезен щото така се стига до истината) имам в предвид човек който се опитва да ти наложи мнение което не е дори негово а му го е казал някой "спец" и сам не е убеден в правотата си!
Ще дам пример за тъпанар:
Влиза в магазина един костюмиран клиент и ме пита "Имате ли лампи с LCD?" и аз се опулих 8O и почвам да го питам какво има в предвид, а той "ХАХАХА щом не знаете значи нищо не разбирате от осветление, по-добре затворете магазина и ходете на пазара да продавате домати"

и си излезе....

В такива случаи си мълча, щото ми е ясно че човека е влязал да си почеше комплекса... къде да хукна да го гоня да му обяснявам че лампи с LCD няма, има лампи с LED...

Ей такива са тъпанарите!

Tisho
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 452
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

#20 Мнение от Tisho »

Е така съм по-съгласен. :wink:

Аватар
Demiurg
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 245
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#21 Мнение от Demiurg »

Изхабих няколко часа да прочета двете най- оспорвани "престрелки" в ДИР-а... и ми стана много болно... много обидни думи, много изхвърляне и много плюване. :oops: И от двете страни ! :oops:
Кофти, хора.... много кофти ! :( :( :(

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#22 Мнение от Ivan Rachev »

ми бате никой не те е карал да ги четеш няколко часа (явно ти е било интересно все пак) , а и се сещам за много по-кофти неща от тия дето са ти се сторили кофти на тебе , едно от тях е да не можеш да изразиш позиция и да защитаваш нещата в които вярваш независимо пред кой и по какъв начин.

п.с. ако имаш съмнения че има изхвърляне от моя страна мога веднага да ги разсеям стига да имаш желание..
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#23 Мнение от Rumen Zografov »

Demiurg написа:Аз пък се учудвам как не се уморявате да спорите с тях. На хора, които явно нямат слух, какво ще доказваш ? Аз съм ги отписал като безнадеждни.
Но предполагам се забавлявате.... :D


Не,че нямат слух...просто нямат необходимото отношение към музиката и съответното и качествено възпроизвеждане.Както на всички ни е пределно ясно,за по-голямата част от хората музиката е само "ТУП" и "ЦСС" - важното е да ги има тях и всичко е ок. :(
Изображение

Аватар
Anakin
има известен опит
има известен опит
Мнения: 387
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#24 Мнение от Anakin »

alnico написа:...същият разпалено обясняваше как BMW M5 е 12 цилиндрово :D (то е 10 ) и как чип тунинга увеличава с 50 конски сили мощноста :D (в добрите случаи увеличава с 10 коня ) и това е при положение че кара БМВ и 2005 година не знае колко конски сили му е личната кола :D

То в интерес на истината е слабовероятно да е виждал 12 цилиндото БМВ защото те не са много тези мотори дори легендарното за мен 850 нямаше нищо общо с 12 цилиндъра които правят колата по тромава,ама това е друга тема,той наистина е все странна личност явно си прави чип тунингите както му дойде на пейнта май.
:D

mtzakov
чете и пита
чете и пита
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Май 30, 2005 12:00 am
Местоположение: Сливен
Обратна връзка:

#25 Мнение от mtzakov »

Какво да кажа имам приятел, който не чува вече и трите вентилатора на компа си. За сметка на това слушаме заедно, когато е със слушалки.

Teodor Ainadjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 495
Регистриран на: Съб Авг 28, 2004 12:00 am
Местоположение: Студентски Град
Обратна връзка:

#26 Мнение от Teodor Ainadjiev »

Явно още не са разбрали, че дори и 24 цилиндрово да е БМВ-то им, то пак
е същата тромава немска ламя за бензин :)

Аватар
Anakin
има известен опит
има известен опит
Мнения: 387
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#27 Мнение от Anakin »

vitekk написа:Явно още не са разбрали, че дори и 24 цилиндрово да е БМВ-то им, то пак
е същата тромава немска ламя за бензин :)

Не знам колко си наясно с колите ама тука може да се появи малък спор аз не съм фен на БМВ ама немската машина си е немска,и общо взето незнам ти каква караш ама като цяло немските са най-добри,и по отдетлно пак. :wink:

Teodor Ainadjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 495
Регистриран на: Съб Авг 28, 2004 12:00 am
Местоположение: Студентски Град
Обратна връзка:

#28 Мнение от Teodor Ainadjiev »

Анакин ... ;-)

Zlatan Kitanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 471
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

#29 Мнение от Zlatan Kitanov »

Някъде четох, че тайната на хубавата кавга е никой никого да не слуша. Подобно нещо се получава и с хората, които са готови да дадат пъти повече кинти за надпис "Сони", "Техникс" и подобни, защото там имат квалифицирани инженери, които само това правят, това са учили, това им е работата и т.н.
За да се промени отношението им трябва да чуят нещо хубаво. И после да си признаят, че досега са бъркали. А това вече е тежка работа. Труден е пътят към мъжеството...

fugazi

#30 Мнение от fugazi »

Не,че нямат слух...просто нямат необходимото отношение към музиката и съответното и качествено възпроизвеждане.Както на всички ни е пределно ясно,за по-голямата част от хората музиката е само "ТУП" и "ЦСС" - важното е да ги има тях и всичко е ок. :([/quote]


Да,колко вярно.И аз мисля че всеки има слух и вътрешно в себе си има представа за правилното...Но музиката трябва и да се чувства и да не ти трябват няколко ракии за да ревеш на любимата си музика...Едва ли трябва да се очакват смислени неща(в аудио смисъл) от човек,който прави стотина мр3-ки на диск и на другия ден вече е забравил какво е записвал дори. Но апсолютно правилно,липсва отношение.

Публикувай отговор

Обратно към “Бисери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта