Валентина Хасан в People Magazine

Вместо да ги трием и губим безвъзвратно бисерите ще ги местим тук.
Съобщение
Автор
Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#16 Мнение от Stefan Stefanov »

Вица го знам.
Само се чудя тая с какво е издрапала и до къде.
Издрапала е с посредствеността си и некадърността си до нивото на клоун или идиот, на който му се смее цял свят!
Това ли го броиш за успех?
И даже мислиш че някой и завижда?
Ако има такъв, то той е достоен за съжаление.

И аз ако се бях явил на кастинга щях да постигна подобен (плачевен) резултат. Но нямаше да си помисля че съм станал звезда, понеже съм станал за смях на 3 милиона души!

Anonymous

#17 Мнение от Anonymous »

Явно има хора който й завиждат, не че на мен ми харесва това дето е "сътворила", не че ми харесва че точно тя ни представя, ама пак има такива хора които гледат как да я смачкат защото вече в техните очи е повече от тях...

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#18 Мнение от Rumen Zografov »

Милене,тези хора,за които говориш,могат да бъдат само подобни на субекта,обсъждан в тази тема,люде. :wink:
Няма как нормален човек да изпита завист към това "интелектуално бедствие" - Валентина Хасан. Предпочитам да потъна в дълбока забрава и никой да не знае за мен,отколкото да бъда известен по този начин. :lol:
Изображение

Аватар
Evelina Milusheva
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 374
Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#19 Мнение от Evelina Milusheva »

ех, всеки има своите 15 минути слава, а някои тотални злета получават по повече... :D
lyrical hardcore

Аватар
Anakin
има известен опит
има известен опит
Мнения: 387
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#20 Мнение от Anakin »

Не мога да кажа,че не ми е било смешно,но и да си кажа право аз съм такъв тип човек, че когато гледам такива изпълнения или дори филми с такива издънки,ме хваща малко срам,все едно съм аз това,съпреживявам го,но наистина ме бе срам и се чудех как тя не се срамува,и при първата корекция за името на песента беше убедена,и после за езика също беше убедена,че е английски.

Публикувай отговор

Обратно към “Бисери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта