Много добър ефективен честотен обхват 4- 20000 хц

Вместо да ги трием и губим безвъзвратно бисерите ще ги местим тук.
Съобщение
Автор
McBright
има опит
има опит
Мнения: 146
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 1:00 am
Местоположение: София/Duisburg.de
Обратна връзка:

#2 Мнение от McBright »

Data.BG на всички ни е ясна. Не мисля че има нужда да се пуска тема за всеки бисер от там, тъй като този форум ще заприлича на мирър на въпросният "бисерен форум", тъй като там 99,99999% от темите са все за тукащният раздел бисери.

+това човека се е поправил, както и вярвам, че пропуснатата 0-ла е била просто техническа грешка, или като е преписвал от самите колони е недогледал ...

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#3 Мнение от Nanko Rusev »

McBright написа:Data.BG на всички ни е ясна. Не мисля че има нужда да се пуска тема за всеки бисер от там, тъй като този форум ще заприлича на мирър на въпросният "бисерен форум", тъй като там 99,99999% от темите са все за тукащният раздел бисери.

+това човека се е поправил, както и вярвам, че пропуснатата 0-ла е била просто техническа грешка, или като е преписвал от самите колони е недогледал ...


Имаше един бисер за "колони изчислявани от инженер" .... 8) :lol:

Teodora Todorova

#4 Мнение от Teodora Todorova »

Цитат от бисерната тема на дата.бг (какви вицове се намират...):

Тема: относно боико борисков

kaloqn написа:Вярно ли е че генерала на мвр Бойко Борисков е станал кмет? или това е поредната клиука


:D

Nikolai Nikolov

#5 Мнение от Nikolai Nikolov »

Темата или мнението, което търсите, не съществува


Само на мен ли ми е така ? ? ?

vankata_r
има опит
има опит
Мнения: 200
Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

#6 Мнение от vankata_r »

kalmara написа:
Темата или мнението, което търсите, не съществува


Само на мен ли ми е така ? ? ?


Явно са видяли за какво става дума и.... :axe: :chain: тъй като и при мене го няма вече....

gps

#7 Мнение от gps »

Някъде из форумите бях мярнал някакъв който си пренавил говорителите на 1 ом 8O и бил много доволен 8O 8O Нищо не ме учудва вече:"простотията не ходи по гората а по хората и за нея почивен ден няма" :D (поговорка)

AdsBot [Google]

#8 Мнение от AdsBot [Google] »

À íà òîçè ñúì ìó ÷åë óìîòâîðåíèÿòà,ñòàâà äóìà çà ÁÎÑÅ 802 ñ 8 5" êîëîíè áëàãîåâãðàäñêè ãè áèë ïðåíàâèâàë íà 1 îì,ðàçâèâàëè ÇÂÅÐÑÊÎ íàëÿãàíå!

Публикувай отговор

Обратно към “Бисери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта