Един въпрос ?

Вместо да ги трием и губим безвъзвратно бисерите ще ги местим тук.
Съобщение
Автор
Аватар
Borislav Uzunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 649
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#16 Мнение от Borislav Uzunov »

tradiuli написа:...сложил съм му рефлектор ли е или кво е незнам може да има някакво друго терминче.........

бъркаш се нещо, да не е рефрактор???
Министерство на Звука
We are the Musicmakers

gps

#17 Мнение от gps »

yamikto написа:Много добра идея за курса - може да се окаже добра пазарна ниша
Да но аз изповядвам някои принципи на будистката философия-учителя избира ученика а не обратното :wink: .Затова и когато ме питат нещо на л с понякога съм изчерпателен понякога-кратък!Нищо лично но се опитвам да преценя питащия.

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#18 Мнение от Rumen Zografov »

gps написа:
yamikto написа:Много добра идея за курса - може да се окаже добра пазарна ниша
Да но аз изповядвам някои принципи на будистката философия-учителя избира ученика а не обратното :wink: .Затова и когато ме питат нещо на л с понякога съм изчерпателен понякога-кратък!Нищо лично но се опитвам да преценя питащия.


:smt041 :smt041 :smt041


П.П. И все пак би било интересно и полезно ние,начинаещите,да видим ръцете на майстора как създават... :roll:
Аз лично изпитвам затруднения с чисто дърводелската работа (не че другата част ми е кой знае колко ясна,де :oops: ) и с удоволствие бих присъствал на такъв "курс"....не безвъзмездно,разбира се :wink:

Поздрави и респект! :smt023
Изображение

Аватар
DJ Popa
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 407
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#19 Мнение от DJ Popa »

tradiuli написа:Ти маи не ме поразбра , казах че ако правим кутии с два ЕДНАКВИ говорителя от 100 , 200 , 300 лв , този които аз съм направил и не съм изчилсявал абсолютно нищо ще свири точно една идея по малко от този които си правил ти , ако ще и да си инж. ......... и какво ме храните веднага бе пишлемета.....щото половината от тука са пишлемета......аз да съм хранил някои ....попитах нещо които няма какво да казва по темата да не пише.......ама не келемето си е келеме трябва всички да видят как храни и колко е велико.......... аааа и вие да не си помислихте че съм оставил "bass boxa" само с "дупка" , нещо сте изпростели и не сте разбрали ...сложил съм му рефлектор ли е или кво е незнам може да има някакво друго терминче.........и още нещо дразнения такива смотани в къщи съм имал и бас Jamo XXX незнам какво беше на един приятел , беше супер огромен с говорител 10 или 12 незнам.......активен струва точно 689 лв в технополис и какво като го пуснах......свири много малко по добре от "китайския боклук" за кво ми е тоя бас за 700 лв е га не си го купа...........аре палете пишлемета :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Не стига , че е прост , ами и нервак го раздава. Ей такива най-много ги обичам. Нямам намерение да му показвам нищо на това човекоподобно "нещо". Нека си тъне в собствената интелектуална мизерия и да се святка на всеки , който се опита да му покаже истината. Да продължава да кове кочини за евтини китайчета и да се чуди защо не свирят. :D

Аватар
Ivelin Braikov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 596
Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#21 Мнение от Ivelin Braikov »

Edgecrusher написа:... И все пак би било интересно и полезно ние,начинаещите,да видим ръцете на майстора как създават... :roll:
Аз лично изпитвам затруднения с чисто дърводелската работа (не че другата част ми е кой знае колко ясна,де :oops: ) и с удоволствие бих присъствал на такъв "курс"....не безвъзмездно,разбира се :wink:

Поздрави и респект! :smt023

Да! Даааа! Искаме курс! Искаме курс! :D
Па пак може да се измислят някакви тестчета за входното ниво на желаещите, за да няма такива безнадеждни идиоти в курса... :roll:

Публикувай отговор

Обратно към “Бисери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост