Една малка доработка за по-пълно стерео звучене...

Вместо да ги трием и губим безвъзвратно бисерите ще ги местим тук.
Съобщение
Автор
Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#46 Мнение от Bojo »

unufrinio написа:Със сигурност аз не съм колумб...


:rolleyes:


Аз съм правил далеч по идиотски неща и без колебание бих ги споделил точно в секцията "бисери" (или на по бира с хора от форума), но това че съм ги правил не значи нищо. Пътят, който всеки аудиофил извървява е дълъг, криволичещ и с много глухи разклонения. Важното е да не загубиш вярната посока. За мен специално, този форум, освен всичко друго е и "компас".

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#47 Мнение от Rumen Suvandjiev »

Срам не срам - и аз съм правил такива неща.
И "разширител на стереоефекта"
И експандер, за да си "повишавам динамиката".
И loudness по кривите на fletcher-munson.
Но никога не съм се държал като неразбран гений. Та за това, поглеждайки назад, мога от сърце да се посмея.
Това, което пречи на много хора, е, че се възприемат твърде на сериозно и по този начин убиват твореца у себе си.....

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#48 Мнение от Borislav Stankov »

Честно да ви кажа стана ми жал за момчето, което все пак търси и се опитва да разбере същността на вселената и другите работи.

unufrinio човече продължавай да човъркаш и не се предавй. Преди години моя професор от университета ми каза следното нещо:

-Знаеш ли, колко често са идвали при мене разни студенти през годините и са ми казвали - господин професоре искам да работя по този и този проблем имам такива и такива идеи. След като съм ги изслушвал съм разбирал, че са изпаднали във заблуда и че това което са намислили няма начин да се получи - със сигурност го знам и мои колеги професори го знаят, но младите студенти не, и знаеш ли колко е висок процента на хората които са успявяли да осъществят подобни идеи - МНОГО ГОЛЯМ. И това е така по простата причина, че не са знаели, че това е невъзможно.

Е винаги има и аксиоми които не подлежат на доказване, но това е хубавото при хората, че винаги искат повече и са любопитни.
;-) :wink:

Та за това ти казвам не се ядосвай или оплаквай, а продължавай напред. :arrow:
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

unufrinio

#49 Мнение от unufrinio »

Прекалено много се разшумяхте-загряхте от което падна и КПД'то на много от вас! :lol:
Благодарности на 'Che' - който не се трогна на професионализъм и каза нещо истинско!
Но ако сте професионалисти (някой) то не е в психо-анализата, а предимно това се опитвате да правите.
Хайде със здраве и повече приятни начинания и занимания...

rudiem

#50 Мнение от rudiem »

unufrinio написа:Прекалено много се разшумяхте-загряхте от което падна и КПД'то на много от вас! :lol:
Благодарности на 'Che' - който не се трогна на професионализъм и каза нещо истинско!
Но ако сте професионалисти (някой) то не е в психо-анализата, а предимно това се опитвате да правите.
Хайде със здраве и повече приятни начинания и занимания...


Така като гледам и ти не си професионалист, особено в правописа.

Аватар
sound
има опит
има опит
Мнения: 106
Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Една малка доработка

#51 Мнение от sound »

Дългите лутания всъщност са те довели до принцип, използван във вехтия соцусилвател "Студио 2", който иначе ти би унищожил от саркастични подмятания. Добре е когато ти се занимава с нещо не дотам сериозно да си спомниш, че за тази цел бог е създал жената...

Teodora Todorova

Re: Една малка доработка

#52 Мнение от Teodora Todorova »

sound написа:Дългите лутания всъщност са те довели до принцип, използван във вехтия соцусилвател "Студио 2", който иначе ти би унищожил от саркастични подмятания. Добре е когато ти се занимава с нещо не дотам сериозно да си спомниш, че за тази цел бог е създал жената...


За малко да те питам за доводи [smilie=to funny.gif]
Ама хайде нема нужда :smt061 :goodman:

Аватар
sound
има опит
има опит
Мнения: 106
Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Една малка доработка...

#53 Мнение от sound »

Freestate написа:
За малко да те питам за доводи
Ама хайде нема нужда

Моля да ме извинят присъстващите във форума дами. Съобщението не беше насочено срещу тях конкретно, нито пък срещу насрещния пол като цяло. Скритият му смисъл беше: Вместо да откриваш наново топлата вода, ходи да "чукаш"! :H
Дано сега не бъда емнат за лекомислено отношение към дейностите, водещи до създаване на нов живот... :goodman:

Публикувай отговор

Обратно към “Бисери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост