не ми харесва суббаса...

Вместо да ги трием и губим безвъзвратно бисерите ще ги местим тук.
Съобщение
Автор
M.L

#16 Мнение от M.L »

еи хора ебати смеха не е истина просто не е истина..................
с две думи мога само да кажа че и аз съм прост ама има хора дето саме задминали като тея по горе

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#17 Мнение от Daniel Petrov »

XYu40 написа:еми оняден една "даскалка" ми 4ертае схема на която (+) на захранването е на корпуса :lol:
индианка аз и казвам 4е рябра там да е масата а тя ми вика 4е трябва да смени транзистора за да се слени и поляритета.абе луда работа :D


къде за бога е плюса ???
Изображение

Да, луда работа, да ползват пнп транзистори и положителния полюс да е общ...
Винаги съм казвал, че е крайно време да направят ламба, дето да бачка с позитрони...е ще има известен (доста сериозен) проблем с анихилацията, ама на кой му пука?
А ти с тази изцепка печелиш приза за бисерна мида на месеца :-р
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#18 Мнение от Bojo »

gps написа:Наскоро един музикант с претенции че е разбирач след 1-2 минути слушане на тл с фулрейндж каза одобрително:"Браво ,браво!Много добре сте се сетили да скриете басовия говорител вътре в кутията!".Обясних му че това което вижда отвън на кутията е единствения говорител :D ........не ми повярва.......а честно казано омръзна ми да свалям говорителя за да показвам че друг вътре в кутията няма :wink: .И така-да скрием басовите говорители в ТЛ и Хорни!!! :D :D :D


Страшно!

gps

#20 Мнение от gps »

Миналата година търсих 2-3 см дебел плексиглас за странична стена на малка ТЛ с 5 инча говорител,идеята ми беше да се вижда че няма скрити мощни басови говорители или усилватели в кутията :wink: .После прецених че като сложа ватата и цялата красота на вътрешната архитектура на тл-ката ще се развали :D

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#22 Мнение от Marian Lozev »

хахаххахаха металотърсач
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Nikolay_Hristov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 1:00 am
Местоположение: В.Търново / София
Обратна връзка:

#23 Мнение от Nikolay_Hristov »

Е не ... някой може да каже, че скрития вътре говорител е с пластмасово шаси :D

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#24 Мнение от Borislav Stankov »

Скоро водих безуспешен спор с двама, които се опитваха да ме убедят, че ако си пуснат WiFi към усилвателя нямало да имат нужда от кабели и разлика в звука нямало да се усети :):):)
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#25 Мнение от Rumen Suvandjiev »

sith-cat написа:Е не ... някой може да каже, че скрития вътре говорител е с пластмасово шаси :D ....


... и с пластмасов магнит.

Дебел плексиглас се намира, но никой не се захваща да го отреже точно и да го залепи, така че да няма омазано. Не очаквах това да е такъв проблем....

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Wi-Fi

#26 Мнение от Kiril Kirilov »

che написа:Скоро водих безуспешен спор с двама, които се опитваха да ме убедят, че ако си пуснат WiFi към усилвателя нямало да имат нужда от кабели и разлика в звука нямало да се усети :):):)


Веднага ги покани тези 2-мата, да дойдат ама да донесат колкото могат да извадят кеш, че не ми се занимава с глупости за предубедените скептици и то за без кинти :twisted:

Всеки който твърди нещо подобно е готов да заповяда по всяко време за този тест, но срещу заплащане :smt064

Публикувай отговор

Обратно към “Бисери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост