Страница 1 от 1

АУДИОМЕН ВИЖ ТОВА Texas Instrument TMS320LF2407

Публикувано на: Пон Дек 06, 2004 7:15 pm
от kabel
АУДИОМЕН ВИЖ ТОВА Texas Instrument TMS320LF2407 ЩЕ го подкараме ли за управление на суб

Публикувано на: Пон Дек 06, 2004 9:45 pm
от AdsBot [Google]
òîâà òðÿáâà äà å DSP, êàêâî òî÷íî èìàø ïðåäâèä, íå ðàçáèðàì .....

Публикувано на: Пон Дек 06, 2004 10:31 pm
от kabel
едни пичове които твърдят че са номер 1 в света Velodyne за субове го ползват за управление на суб срез фаза и тн 6 готови настройки джаз техно филм и тн калибровка но помещението с микрофон дистанционно
та се сетих че се интересуваш от щуротии

Публикувано на: Пон Дек 06, 2004 10:39 pm
от Bojo
Софтуера, а софтуера за управлението на това момчета?

Публикувано на: Пон Дек 06, 2004 11:00 pm
от kabel
софта за разработка на по на тава момченце го имам остава някой да направи самото по

Публикувано на: Пон Дек 06, 2004 11:47 pm
от Zmej
За да се прави корекция на ниски се иска ама много мощно DSP, щото там нещата се определят от отношението на семплиращата честота и честотата на филтъра, а за ниските отношението е доста голямо и не всяко дсп би се справило. За да направим нещо истинско, не можем да понижаваме много семпиращата честота. Хайде, за софтуера нещо може да се понапише (изключвам от сметките времето, дето ще трябва), ама къде ще се пробва? То ще трябват и симулатори, и програматори, а на това дивелъпмънт кит-а му струва няколко долара, ама с по 3 нули отзад...
Пък има и по едно А/Д и Д/А преобразуване в повече, което мен лично не ме кефи много...

Публикувано на: Вто Дек 07, 2004 8:31 pm
от Bojo
Ако има мераклии мога да осигуря един развоен кит за 2 -3 месеца. От 2000 година е и до момента нищо смислено не е направено с него. Цената му беше 1450 USD! Въобще в България освен Фотоапаратите и МП3 плеерите на Дейзи, нещо има ли направено с DSP? (Въпросът не е риторичен, знам че се водят дисциплини в техническите университети, но не съм чувал за реално действащи разработки.

Публикувано на: Сря Дек 08, 2004 5:15 pm
от Zmej
Дори да може да се намери, и да няма човек никаква работа, 2-3 месеца ще са недостатъчни за сериозно нещо, още повече ако трябва да се учи тепърва тексаската архитектура... :roll:

Subharmonic bass

Публикувано на: Вто Дек 14, 2004 2:21 am
от THX
Xora probvaite Subharmonic bass sintezator na Berinhger.
Svalix shemata na generatora i smesitelia drugoto ne e aktoalno.
Tova Raboti perfectno.