DoGC DC version

Съобщение
Автор
Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

DoGC DC version

#1 Мнение от Daniel Petrov »

Постояннотоковата версия вече е факт, както и в клас А, тук също липсват разделителните кондензатори на входа и в обратната връзка.
Първият собственик на въпросното чудо е slartibartfast, всъщност неговия усилвател понесе основния експеримет и преработка, моля да ме извини за забавянето, но мисля, че си струва чакането...
Другият амп, който ще претърпи мод е на Сашо - lucifer_kn.
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Daniel Petrov »

Срещу 500 кинта е твой :mrgreen:
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

Tisho
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 452
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

#4 Мнение от Tisho »

widowmaker написа:Срещу 500 кинта е твой :mrgreen:


Със кутия ли е цената?

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#5 Мнение от Daniel Petrov »

Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

gps

Re: A+B+C

#6 Мнение от gps »

noises написа:а аз бих го взел от теб на половин цена след като на гостите не им хареса :)

radioton написа:бих го взел на подходящата цена. За да има какво да демонстрирам на гостите ми :)
???????Би ли пояснил какво точно имаш предвид?Смяташ че усилвателя не става или че гостите не стават :wink: :D

Zlatan Kitanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 471
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

#8 Мнение от Zlatan Kitanov »

-.
Последно промяна от Zlatan Kitanov на Пет Май 01, 2009 7:23 am, променено общо 1 път.

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#9 Мнение от Daniel Petrov »

Сам по себе си коментарът ти, при положение, че никога не си слушал мой усилвател е безпредметен!
И тъп...
Аз съм слушал доста по добър модел на тая фирма от тоя смешен маранц 7200, който се дискутираше...
Не си струва да се занимавам с теб изобщо...

Ето ти едно писъмце от един пич от англия:

Hello Widowmaker,
I would be grateful if you could pass some information on your class a design.
Further details on the power supply would be appreciated your site shows 3 versions of this amp but the links are non active.
Do you have a picture of a built amp and does your opinion remain this amp is better than the DOGC.
Thanks for bringing some freshness to the DIY forum I would ask some questions online but, you guess it brings nonsense from some.

Regards
Peter Moore, London UK

Ако си направиш труда да прочетеш www.diyaudio.com/forums , в който съвсем случайно пише и Нелсън Пасс, ще стоплиш, че въпросния DoGC е една от най дискутираните теми...а това ми е най малкия усилвател, като стойност и качество...
Последно промяна от Daniel Petrov на Пет Дек 30, 2005 3:11 pm, променено общо 1 път.
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

LuPuS
има опит
има опит
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Дек 09, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: A+B+C

#10 Мнение от LuPuS »

noises написа:
gps написа:
noises написа:а аз бих го взел от теб на половин цена след като на гостите не им хареса :)

radioton написа:бих го взел на подходящата цена. За да има какво да демонстрирам на гостите ми :)
???????Би ли пояснил какво точно имаш предвид?Смяташ че усилвателя не става или че гостите не стават :wink: :D


Смятам че сайта не става с тази засилена реклама на "елате и поръчайте при мен велик съм и само ако аз запоя елементите и си вложа душата ще свири инъче не" :)


Не е така приятелю аз съм от многото които са си събирали ушите по пода(в най-положителния смисъл) след гости у Widowmaker... слушал съм какво ли не и то за болезнено много пари... ами ...не е това както се казва... с една дума: Оглупех:) И ми се отпушиха ушите:)))
Veni Vini Vuci!

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#11 Мнение от Daniel Petrov »

BlackBLOOD написа:Уидол поздравления за поредния успех!
Би ли разкрил малко повече подробности.
Какво точно е подобрението. Какви сравнения си правил.
Как го оценяш като сложност на изпълнението.
Какви чаркалаци си използвал...

Със сигурност за всички са много интересни твоите постижения...


Схемата ще бъде публикувана в Списание Хай-Фи през март.
Нищо сложно няма в нея, единствената сложнотия си остава индуктивността, колкото навити такива от вас съм виждал, все нещо им куца...
А съм дал перфектна информация как става...
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

Аватар
Borislav Uzunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 649
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#12 Мнение от Borislav Uzunov »

Шумовика, много говориш ми се струва. Като си толкова кадърен що не покажеш някоя схема дет ти си я направил и свири. На приказки всеки може да е силен. Ако съм модератор досега да съм те баннал :twisted:
Министерство на Звука
We are the Musicmakers

Аватар
Nikolay Savov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 711
Регистриран на: Съб Мар 05, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#13 Мнение от Nikolay Savov »

Шумовика :)))) хихихи :lol:
Ако те притеснява вложената душа в усилвателя винаги можеш да махнеш някой елемент и да се отървеш психически ,че някои могат да влагат душата си, а други да развалят 8O ,копират или имитират ,но да не признават таланта на другите :roll:

gps

#14 Мнение от gps »

Freeman написа:Шумовика, много говориш ми се струва. Като си толкова кадърен що не покажеш някоя схема дет ти си я направил и свири. На приказки всеки може да е силен. Ако съм модератор досега да съм те баннал :twisted:
Нали знаеш че най-злобните литературни критици са неуспелите писатели,най-яростните художествени критици са некадърните художници и така нататък!Нека дефинираме понятието "критика":1.Когато някой критикува нещо трябва да се аргументира!!Субективни мнения "ми тва не ми аресва" "ма туй не стаа щот аз мисляа така" са меко казано тъпънарски :evil: ! 2.След като критикуваш нещо -трябва да предложеш алтернатива!!Иначе е безсмислено!Критика без да се посочат други варианти си е критикарщина,злобеене,простащина и намирисва на комплексираност-така наречения "синдром на малката пишка" :wink: :D .Колкото по му са скромни на някой възможностите (сексуални,интелектуални) толкова повече се опитва да убеди себе си и околните че това не е вярно като злобно и тъпо джавка по всичко и всеки!Но както се знае от древни времена-кучето си лае,кервана си върви! :wink:

Аватар
Borislav Uzunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 649
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#15 Мнение от Borislav Uzunov »

:wink: :wink: :wink:
Министерство на Звука
We are the Musicmakers

Публикувай отговор

Обратно към “Полупроводникови усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта