Iron Maiden

АКО МУЗИКАТА Е ОСНОВНА ЧАСТ ОТ ТЕБ
Съобщение
Автор
Аватар
batlubo
чете
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Iron Maiden

#1 Мнение от batlubo »

За любителите на живото представяне. В София! 8) :

http://www.dnes.bg/article.php?id=33480

...а някой да знае повече подробности?

Аватар
cenariusii
чете
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

#2 Мнение от cenariusii »

http://www.pro-rock.net/direct.php?nid=3034
Само това :)

Няма значение - дано да дойдат 8)

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Rumen Zografov »

E?
Концертът мина,за мен беше доста добро шоу - на Мейдън като на Мейдън.Може би малко се бяха попрестарали EQ и в областта на високите среди при някои китарни сола имаше леки премодулации - поне там,където аз бях.Това може би създаваше субективно усещане за липса на високи (или действително липсваха).Иначе като цяло апаратурата имаше подобаваща мощ и шоуто си заслужаваше. :smt038
Други отзиви?Нещо си траете :D

Поздрави!
Изображение

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#4 Мнение от Stefan Stefanov »

Мощността беше очевидно недостатъчна и се чуваше доста тихо (дори и според жена ми!).
Това може би се дължи на мястото, където стояхме, но и други хора се оплакаха от същото.
Високите и част от средите се появяваха и изчезваха периодично. Като цяло звукът беше замазан, но не съм и очаквал нещо много повече.

Иначе Мейдън са си Мейдън!!! :HMguit :HMguit
:smt066 :smt066
:smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041

Само да си сменят озвучителите!

mitaka
има опит
има опит
Мнения: 174
Регистриран на: Нед Ное 07, 2004 1:00 am
Местоположение: гр.Чирпан
Обратна връзка:

#5 Мнение от mitaka »

Абсолютно съгласен със Стефан ... аз също мисля, че мощността беше недостатъчна за качествено озвучаване на този стадион. Високи и среди изчезваха, проблеми с баланса. Гласа на Брус на моментти се губеше от грохата от барабаните на Нико ... повечето време слушах на 10-ина метра централно пред кулата .. но после пообиколих почти навсякъде по терена да чуя как е ...имаше места отлява и дясно на кулата където се получаваше нещо като дефазиране и басите се изгубваха тотално. На други места имаше страхотно бумтене и тотален тонален дисбаланс. За първи път слушам концерт на Локомотив ...имам някави подозрения, че този стадион има проблеми с акустиката. Някой слушал ли е там концерт с добър саунд ?
Мисля, че имам някакво що-годе логично обяснение на проблемите с озвучаването - явно трудно може с билети от 25 лв хем да се плати на мега група като Мейдън, хем да се достави най-доброто озвучаване. Мисля, че озвучването беше на ТHC ...нещо не чувам добри отзиви за тях - чувам, че имат и други проблемни озвучвания ...

Извън всичко това което нямаше как да не дразни малко - купона беше страхотен и не съжалявам че бях съпричастен към това шоу !!! Много се изкефих на видео екипа които снимаха с поне 10 камери и правиха страхотна режесура в реално време ...все едно гледаш ДВД ..
Последно промяна от mitaka на Вто Юни 05, 2007 3:15 pm, променено общо 3 пъти.
Малко са тези, които знаят колко много е необходимо да се знае, за да се осъзнае колко малко знаем ....

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#6 Мнение от Stefan Stefanov »

Хаха, Сабат на същия стадион бяха грандиозни!
:supz: :supz: :supz: :supz:

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#7 Мнение от Rumen Zografov »

Видео екипа беше на ниво,наистина,за разлика от озвучителите.Важното е,че въпреки очевидно калпавия звук,Мейдън се раздадоха докрай за публиката и направиха добро шоу.
А що се отнася до акустиката на "Локомотив" - не знам как половин стадион може да има акустика :js Явно подходящите стадиони за концерти са запазени за Азис & со. :evil:
Изображение

Tisho
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 452
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

#8 Мнение от Tisho »

Мейдън си бяха на ниво, но тази мома дето пя преди тях щеше да ме приспи... :?

Бях точно под вип зоната, имаше много добра видимост към сцената и целия стадион.

Настръхнах като видях как 30 000 човека пеят fear of the dark заедно с Мейдън. Невероятна гледка си беше. 8)

Публикувай отговор

Обратно към “MUSIC”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта