Меден проводник за навиване на трансформатори.

Съобщение
Автор
boylera

Меден проводник за навиване на трансформатори.

#1 Мнение от boylera »

От къде във Варна може да се купи такъв но не в промишлени количества?

SkullCrusher

#2 Мнение от SkullCrusher »

Такова чудо в България няма,побърках се да търся едно време и така и не намерих...

rudiem

#3 Мнение от rudiem »

Какво по-точно не си намерил? Меден проводник с лакова изолация или не си намерил къде го продават на килограм, а не на цяла макара.

SkullCrusher

#4 Мнение от SkullCrusher »

Никъде не намерих меден проводник с лакова изолация.

rudiem

#5 Мнение от rudiem »

Стига бе! Ти къде живееш? Ако няма такъв би могъл да използваш с изолация от памучна тъкан.

Аватар
ortho
има опит
има опит
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 1:00 am
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

#6 Мнение от ortho »

Ако няма да ти трябва много , във всеки бобинажен цех ще ти услужат. на мене поне са ми услугвали!!!

boylera

#7 Мнение от boylera »

ortho написа:Ако няма да ти трябва много , във всеки бобинажен цех ще ти услужат. на мене поне са ми услугвали!!!

Ами аз съм търсил намерих де ама цели макари по 20кг. :evil: А по бобинажните цехове не дават щото там поне според мен си правят сметката че ако не ми продадът ще следващия път когато отида ще искам да ми навият траф и съотфетно ще вземат повече пари :evil:

Stanislav Dimitrov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 133
Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#8 Мнение от Stanislav Dimitrov »

В бобинажните цехове трябва да си МНОГО настоятелен, за да ти дадат. Пробвай този, който е срещу входа на централните гробища ... Аз едвам ги убедих за 10метра (за бобини на А+Б) ама стана ... Незнам какво ги бърка толкова ... Отначало ме убеждаваха да оставя те да ми навият бобините ама като им обясних за какво са ми, и че трябва да са абсолютно точни се съгласиха и ми дадоха каквото ми трябваше.

Поздрави !
Последно промяна от Stanislav Dimitrov на Съб Май 27, 2006 11:18 am, променено общо 2 пъти.

rudiem

#9 Мнение от rudiem »

В магазините за обикновени проводници нямат ли? Тук при нас има едно-две такива магазинчета, които предлагат на килограм.

Публикувай отговор

Обратно към “50/60Hz”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 2 госта