Откъде може да се поръчат интеграли на SANYO?

HIGHLY INTEGRATED AMPLIFIER SOLUTIONS
Съобщение
Автор
Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#1 Мнение от Stefan Stefanov »

Как искаш да разбереш дали са по-добри като слушаемост, а да не коментираме качествата?

a_panov

Откъде може да се поръчат интеграли на SANYO?

#2 Мнение от a_panov »

Откъде може да се поръчат интеграли на SANYO?

http://www.semiconductor-sanyo.com/power_amp/index.htm

Еот тука е новата продукция на тази фирма и ме интересуват чиповете от разделите:
Car Audio Use
TV Use
Home Audio Use

Искам да добия реална представа дали тази нова продукция е по-добра като слушаемост от TDA 2020 или TDA 1554? Моля да не коментираме качествата а доставката на тия "чипчета" на SANYO. Моля!

a_panov

отговор, къде, как да се купят

#3 Мнение от a_panov »

Stefan Stefanov написа:Как искаш да разбереш дали са по-добри като слушаемост, а да не коментираме качествата?
Прави се едната, прави се и другата и се сравняват. И като ги има в реалния свят готови за слушане, тогава вече коментираме качества. Сега може само да дъвчем дъвки какви били едните, а другите какво там имали.

Като се сглобят и се прослушат може да се каже кое, как, откъде, защо, колко и так дальше...

Помолих да не коментираме звуковите качества преди да сме разбрали откъде може да се снабдим с тях(чиповете) и да си направим реално крайно изделие за слушане.

Аз не знам откъде мога да си ги поръчам, търсих в комет от сайта им и няма такива неща там.

Публикувай отговор

Обратно към “CHIP (CHEAP) AMPS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта