Помагаите за интеграла.

HIGHLY INTEGRATED AMPLIFIER SOLUTIONS
Съобщение
Автор
rexton92

Помагаите за интеграла.

#1 Мнение от rexton92 »

От каде мога да си намеря интеграла СТК2038 за усилвател Теchnics SU-Z55.Купвах си едни по 10лв,но те са китайски и изгарят.От Карлово съм.

Аватар
radev
има опит
има опит
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Помагаите за интеграла.

#2 Мнение от radev »

Ама как изгарят,веднага ли или един по един нали са два канала.И аз ги гледам тук по 6 евро парчето.

rexton92

Re: Помагаите за интеграла.

#3 Мнение от rexton92 »

radev написа:Ама как изгарят,веднага ли или един по един нали са два канала.И аз ги гледам тук по 6 евро парчето.
Не мога да ти кажа защото не си ремонтирам аз усилвателя,а майстор, който ми каза че с китайски интеграли не ставало.

Аватар
radev
има опит
има опит
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Помагаите за интеграла.

#4 Мнение от radev »

Виж в Квазер от там взимам ОR .А майстора знае ли че в интеграла са само крайните и драйверните,обаче другата час на крайното е на платката на усилвателя и може там да е проблема.Успех

Аватар
kostata
чете и пита
чете и пита
Мнения: 134
Регистриран на: Пет Яну 20, 2006 1:00 am
Местоположение: Шумен , БГ
Обратна връзка:

#5 Мнение от kostata »

тези интегралчета работят в много странен "ню-клас-а" режим и си горят ако ги настъпиш :) по добре две тда7294 и свиркай :) :wink: трябва да махнеш и ан7062 то обаче, волтов предусилвател успех , другото е че обратната връзка ти е и тон корекция и това трябва да се преработи :idea:

rexton92

#6 Мнение от rexton92 »

kostata написа:тези интегралчета работят в много странен "ню-клас-а" режим и си горят ако ги настъпиш :) по добре две тда7294 и свиркай :) :wink: трябва да махнеш и ан7062 то обаче, волтов предусилвател успех , другото е че обратната връзка ти е и тон корекция и това трябва да се преработи :idea:
Мерси много пич само че аз не разбирам изобщо тези работи.Дадох го на един "добър" маистор.

Аватар
radev
има опит
има опит
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#7 Мнение от radev »

Тогава какво очакваш да ти предложим,чакай майстора пич :)

Публикувай отговор

Обратно към “CHIP (CHEAP) AMPS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта