Technics SU-V45A

HIGHLY INTEGRATED AMPLIFIER SOLUTIONS
Съобщение
Автор
stankolima

Technics SU-V45A

#1 Мнение от stankolima »

Може би тук не е точното място, където да питам въпросите си, но така или иначе няма кой да ми даде повече информация.Намерих си едно ей такова нещо Technics SU-V45A (Клас АА - ВЦ4 Амплифаер Систем), и искам да питам това чудо става ли за нещо или да го разкарвам.Даите някакъв акъл,ще съм ви много благодарен - Благодаря на отзовалите се предварително!

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Daniel Petrov »

Предвид форума в който си попаднал...

ЪПСУРТ...
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

gogo
отстранен
Мнения: 391
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2004 12:00 am
Местоположение: София

Re: Technics SU-V45A

#3 Мнение от gogo »

stankolima написа:Може би тук не е точното място, където да питам въпросите си, но така или иначе няма кой да ми даде повече информация.Намерих си едно ей такова нещо Technics SU-V45A (Клас АА - ВЦ4 Амплифаер Систем), и искам да питам това чудо става ли за нещо или да го разкарвам.Даите някакъв акъл,ще съм ви много благодарен - Благодаря на отзовалите се предварително!


За купон (когато музиката е само за да ти накара ушите да дават заето и на другия ден) със сигурност става. За слушане и изпитване на удоволствие от музика - надали...

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Technics SU-V45A

#4 Мнение от Rumen Zografov »

stankolima написа:Може би тук не е точното място, където да питам въпросите си, но така или иначе няма кой да ми даде повече информация.Намерих си едно ей такова нещо Technics SU-V45A (Клас АА - ВЦ4 Амплифаер Систем), и искам да питам това чудо става ли за нещо или да го разкарвам.Даите някакъв акъл,ще съм ви много благодарен - Благодаря на отзовалите се предварително!


Определено един посредствен амп. :!: Далеч от думичката HI-FI (слушал съм го с часове),не свири :(
Изображение

Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#5 Мнение от Bojo »

Ами той Уидоумейкъра ги оправя - чрез трепанация! Изхвърля всичко и слага А+Б. пробвано е! Става!

Аватар
Anakin
има известен опит
има известен опит
Мнения: 387
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#6 Мнение от Anakin »

Твойта уредба не е по хубава ако може да се каже хубава уредба.А Widow наистина ли се занимаваш със замяна на компонентите на ампа защото съм си мислил да сменя в един ресийвър стъпалата и захранването и да сложа А+Б обаче не знам дали ще има място вътре и как ще ги нагодя с електрониката дали няма да стане някой гаф.

Аватар
Anakin
има известен опит
има известен опит
Мнения: 387
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#7 Мнение от Anakin »

Ем пич аз казвам че не свири по хубаво! :wink:

Аватар
toroid
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 882
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Technics SU-V45A

#8 Мнение от toroid »

Edgecrusher написа:
stankolima написа:Може би тук не е точното място, където да питам въпросите си, но така или иначе няма кой да ми даде повече информация.Намерих си едно ей такова нещо Technics SU-V45A (Клас АА - ВЦ4 Амплифаер Систем), и искам да питам това чудо става ли за нещо или да го разкарвам.Даите някакъв акъл,ще съм ви много благодарен - Благодаря на отзовалите се предварително!


Определено един посредствен амп. :!: Далеч от думичката HI-FI (слушал съм го с часове),не свири :(

Е как го постигна това търпение-"няколко часа"-направо си герой-мъченик :wink: То и за няколко минути заслужаваш медал та камо ли за часове 8O И как искаш да свирне нещо което не е правено за да свири! :twisted:

Аватар
Anakin
има известен опит
има известен опит
Мнения: 387
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#9 Мнение от Anakin »

С това трябваше да започнеш,вече нямам никакви съмнения и може би не съм бил по сигурен.

Аватар
DJ69
има известен опит
има известен опит
Мнения: 147
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#10 Мнение от DJ69 »

Неможах да му изнамеря снимка ж нета да го видя амаа ако е този за които се сещам....за нищо не става освен за корпус:)Ако е този които мисля е с някакво СТК или СИ , двубандови корекции ,и криви като скъсан след 50% на волумето 8O

Публикувай отговор

Обратно към “CHIP (CHEAP) AMPS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта