RQ:Добри Ли са Thunder ?????

Модератори: guitman, DLS

Съобщение
Автор
sexsa

RQ:Добри Ли са Thunder ?????

#1 Мнение от sexsa »

И специално модела Thunder TCA 4080 ще може ли инфо ......а ако не какво мога да си купя за тези париии...

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Stefan Stefanov »

Това по-скоро е за "Best BUY".
Темата ти в другия форум я затрих, защото няма нищо общо с DIY.

Аватар
Steliyan Stoyanov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 104
Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:00 am
Местоположение: Монтана/София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Steliyan Stoyanov »

За тези пари, незнам какво да ти кажа. Няма друго ново за тези пари с тази мощност. :)

gps

#4 Мнение от gps »

Махнах тази тема от другия форум(където не и беше мястото) но искам да формулирам как да се качват питания.Щом като някой може да качи пост в bgaudio се предполага че може да се оправя долу -горе в мрежата.Значи сяда и преглежда сайтовете на официалните и неофициалните вносители на техника в България-там има цени и др.В сайтовете на производителите пък има инфо за техническите параметри.След това качва питане-решил съм да купя усилвател до 200лв(примерно) в тази ценова категория са .......изброява марките.И ще получи конкретен отговор а не просто преливане от пусто в празно.Усилватели до 170 лв има -не е само тъндър в този клас :D а колкото до мощноста -нека да различаваме музикална ,максимална ,по DIN , и RMS -разликата между музикалната и RMS може да е 4-5 пъти!

Аватар
Steliyan Stoyanov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 104
Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:00 am
Местоположение: Монтана/София
Обратна връзка:

#5 Мнение от Steliyan Stoyanov »

2x210 на бридж по DIN (14,4V 1KHz) :)

sexsa

#6 Мнение от sexsa »

Ами Жамо ,я кажи ти Доволен ли си от тях знам колко вадят на бридж аз питам дали ще ми варшат работа да разтреса колата

Аватар
Azeroth
има известен опит
има известен опит
Мнения: 165
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#7 Мнение от Azeroth »

То с 2х210 колата със сигурност ще се тресе. Ама дали това тресене ще ти хареса е друга тема.

gps

#8 Мнение от gps »

Аз не съм виждал досега усилвател сам да тресе кола-все пак трябва да му вържеш субвофер :D В случая трябва добър говорител за да изцедиш максимума от нещастния тъндър :wink: когато писах че тъндър елит и др.свирят размазано без динамика имах впредвид че са пробвани с pioneer TS-W 305C-достатъчно добър говорител.С по-мижав говорител нещата ще са още по-зле!

gps

#10 Мнение от gps »

Че аз да не би да чакам някой да ми каже дали е добър един говорител или не :D :D -когато пиша нещо то е на базата на натрупания ми опит :wink: .TS-w305C при цена 130-140 лв е достатъчно добър ,предимството му е сравнително малкия Vas което позволява слагането му в малка по обем кутия когато това се налага без проблем за качеството на звука.Пробвай го в 70л кутия с фи диаметър 80 мм и 260мм дължина и ела ми кажи че не свири ниско :wink: -при този вариант настройката на фи е 24 Hz по-ниско от това накъде ?:D .ES300 Hertz е също добър но иска малко по-големички кутии от пайнера. Новия пайнер TS-w306C е по-слаб . Стария модел TS-w303 C също беше добър-хора на които съм го монтирал преди 3-4 години хич и не мислят да го сменят.А колкото до китайските говорители-вижте в loudspeaker diy

Публикувай отговор

Обратно към “CAR AMPLIFIERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта