МОЛЯ за съвети!Тук съм за истински решения

Модератори: guitman, DLS

Съобщение
Автор
Master-Electonics

МОЛЯ за съвети!Тук съм за истински решения

#1 Мнение от Master-Electonics »

Привет,
очевидно е че съм невежа в много отношения но четох яко и сега ще питам!Не намерих никаде готови конфигурации с конкретни марки и модели audio за автомобил.
Горд собственик съм на ситроен Ксантия:)
Разполагам със: ("Т.1"=точка едно и както следва"че съм труден за разбиране понякога)

Т.1 х2 Hertz 17ки предни х2 Hertz 13ки задни незнам кой ги е слагал изглеждат чисто нови.
Т.2 Радиото е Clarion FB288RBT Bluetooth i SD карта памет, тук имам въпрос> MP3-ката звук може ли да извади?До колкото прочетох идеята при тях е че ги няма ниските и високите а аудиото само ги създава чрез подразбиране т.е не са истински а някаква симулация?!(до колко добра ще е музиакта ми при полужение че имам куца MP3ка)
Т.3 Бас Focal BombA 20 A1 с вграден усилвател (до колко е добре да е вграден?) колко е бас това?Наистина ли е толкова яко за колкото ми го продадоха? :?
Т.3 x1 пищялка някаква вижда ми се българска или руска седи си в слота за пищялка на колата а колко работи даже нз как да проверя щото немога да я извадя от там кабела е къс.
Т.4 Усилвател - нямам си:( ако някои предложи нещо наистина добро 2-ра ръка на драго сърце може да го обсъдим.Нещо между 6до8 кила хахаха това с килата не го вземаите насериозно!

Въпрос: кое става кое нестава? кое да продам с какво да заменя като марка и ако може конкретно като модел, готов съм да продавам въртя тази база която имам сега и да добавя още 1000 лв.
п.п дано на някои му се чете толкова текст:)олях се :lol:
Да се обоснова: Ходих в TOYAGA но не получих необходимото внимание даже при монтажа на тубата непожелаха да погледант защо предна лява работи една идея по глухо от другата!честно казано останах леко разочарован че не са ми включили бусата на антената 8)

malkiat_goliam

#2 Мнение от malkiat_goliam »

При мп3 се махат звуците които са под и над нормалната слухова чувствителност, т.е тия звуци които няма как да ги чуем.
Ако продаваш ЦДто (дето е без цд :)) драсни едно ЛС
Поздрави!

Публикувай отговор

Обратно към “CAR LOUDSPEAKERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост