DIY КИТОВЕ

Организационни въпроси, срещи, групови проекти и т.н.
(Само за регистрирани)
Съобщение
Автор
audioman

#16 Мнение от audioman »

Я недей се ядосва, пък иначе прави каквото си искаш; кавали по света- дал бог :roll: :wink: :? :)

Аватар
Teodor Gugulanoff
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 862
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

#17 Мнение от Teodor Gugulanoff »

widowmaker написа:... Е,аз свалям всичко,което съм качил тук....

Абсолютно си прав. Човек трябва да си цени труда.
Поздрави,
Теодор
Изображение

bo8601319107

#18 Мнение от bo8601319107 »

е съгласен съм със вас че не сте длъжни да правите добро на всеки ИДИОТ защото сигурно и аз съм от тези идиоти които имат емементарни познания и задават много въпроси. понеже скоро ви открих сигорно доста ви нахалствам и съжалявам за това. и вероятно с нищо не мога да ви помогна понеже чесно казано ме е исрам да споделя собствените си неуспехи в тази област

Аватар
oceanman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1267
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#19 Мнение от oceanman »

Хе...Че остава и сайта да закрием :evil:....Лично за мен е от полза...нали и аз съм от идиотите тука... Не го и крия...:D :wink:

Zmej

#20 Мнение от Zmej »

Всички сме от идиотите тука... Уидоу, не с лошо... За мен лично твоите неща са полезни, въпреки, че точно сега няма да тръчна да ги правя. Но ако ми потрябват, знам къде да ги намеря...
За това сме тук, да споделяме информация и опит... Кой колкото може... За кавалите аудиомена вече го каза...

Dman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 208
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

...

#21 Мнение от Dman »

Споко бре уидоу , на некой кавал и да му ръчнеш в ръцете готовия амп, пак ще го осере...дори и само захранването да има да му върже...
Същото е и с колоните..ето например средния тл проект на кирилов, който е вече уточнен по размери и филтър, убеден съм че ако 10 човека решат да го повторят, ще чуем 10 различни колони...
а това че някои хора /напоследък се чупим да се хилим със змея на ник-ове на новорегистрирани във форума, от вида "аайдеде" ;))/ще те базикат и няма да го оценяват -така е..юзери с по 200-300 поста, на които прочиташ първите 20 и след това просто ги отминаваш-има, не е като да няма...и се увеличават :)

Аватар
kiki2002
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Окт 12, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мъката е на всякъде и няма измъкване

#22 Мнение от kiki2002 »

Мъката е на всякъде и няма измъкване. Установено от личен опит. Най трудно е било да слушаш тъпотии на квадрат а те да не си взимат поука , ама това е живота . Понякога едвам оставам сериозен след някой бисер. Направо ми е идвало да взема да ги записвам , защото нямат карай , няма свършване . Ама това е всеки ден ежедневието, понякога си задавам въпроса дали АЗ съм НОРМАЛЕН или вече са ме побъркали и мене. е късмет на ВАС.

Аватар
Teodor Gugulanoff
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 862
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

#23 Мнение от Teodor Gugulanoff »

Чета днес една статия от покойния А.Белканов и ето неговото обяснение на въпросните KIT-ове ;) -
"... С учетом того, что рассчитывать каскады большинство не умеет, намотка выходного транса - вещь запредельная для понимания, питерская фирма Spb Sound предложила КIТы (конструкторы)..."
Изображение

Публикувай отговор

Обратно към “ОРГАНИЗАЦИОННИ Q&A”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост