Oceanman's TL

Съобщение
Автор
Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Oceanman's TL

#1 Мнение от Kiril Kirilov »

Пускам малко снимки от началните етапи на новата голяма риба на Оушънмен:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Коментари очаквайте от него самият :P

Аватар
oceanman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1267
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#2 Мнение от oceanman »

Искам да благодаря на Кирилов за хубавите снимки и на Божо за хубавата материално техническа база...която ползваме....Ще трябва да се реваншираме...
Ами..къртовска работа с тази форма...Голяма борба тепърва ще падне...Конструкцията ще е повече от стабилна,челния панел ще е 51 мм...страниците 28мм.И това за 15 сантиметров говорител...Ясно се вижда бъчвообразната форма,върху която ще се огъват 2 слоя шпертплат по 4 мм.Разпонката в горния край на конструкцията не позволяза страничните летви да станат на "кокал. Ясно личи и плоскостта вътре,която разделя корпуса и формира хода на линията...А нали съм си и ниско-технологичен доста пилене пада...Може да не свирне,ама ще бъде добра окраса на интериора :D :) :wink:

Zmej

#3 Мнение от Zmej »

Бжжжжжж, това трябва да се види на живо... И да се чуе... 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Аватар
oceanman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1267
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#5 Мнение от oceanman »

Ще видите и чуете,то се знае,ще помагате...ама Скан-Спийк-а трябва да свирне,ще го бориме от всички ъгли...Всички са поканени на промоцията...другата година... :D :wink:

THX
чете и пита
чете и пита
Мнения: 101
Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 12:00 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

#7 Мнение от THX »

Mnogo e GOT!
No si mislia 4e govoritelite triabvashe da sa maksimalno gore.
Mislia 4e tweetera triabva da e na 90 cm ot zemiata KATO ZLATNO PRAVILO.Vav tozi variant na kaolko se namira.Mislia sashto 4e ako biaha gore platno taka se ostavia vrati4ka za po natatashen UPGRADE za
DIAPOLITO variant koito e varhat na sladoleda.

Dman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 208
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

...

#8 Мнение от Dman »

THD това е трансмишън лайн бре, и положението на драйверите не е случайно...а и съм сигурен че Владо знае много добре какво прави.. :D

THX
чете и пита
чете и пита
Мнения: 101
Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 12:00 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

#9 Мнение от THX »

NO KRASIVOTO SI E KRASIVO ,NEMOGA DA SI IZKRIVA DOSHTATA. :D
Последно промяна от THX на Чет Дек 30, 2004 11:33 pm, променено общо 1 път.

bezobraznia

брей...

#10 Мнение от bezobraznia »

THX: Аз обикновено като направя такава "интрига" като във предното ти изказване след това се извинявам заради незнанието си и си признавам, че съм сгрешил :oops: ... ама щом му викаш на това - "интрига", така да бъде ... няма да се караме сега, я? 8) :? 8)
...
Морски :wink: ... тази конструкция я видях на живо като ходихме при Bojo... определено изглеждаше и предполагам ще стане голяма работа...
Пожелавам ти скоро да публикуваш снимки със завършената работа както постъпих аз :wink: ... че и повод за черпене ще има :)
Айде успех (и много здрави нерви при работата - ще ти трябват...май)
8) 8) 8)

Dman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 208
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

....

#11 Мнение от Dman »

така е..а кво е това на тия чернобели снимки ?

п.с. сложи си една кирилица да не тормозиш юзерите...лично аз като видя пост по дълъг от 10 реда на латиница въобще не го чета.. :D

THX
чете и пита
чете и пита
Мнения: 101
Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 12:00 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

#12 Мнение от THX »

SORRY de, tuka sme da spodeliame mnenia nezavisimo kakav e proekta
ISTINATA E NIAKADE TAM.Sas kakvi govoriteli shte bade tova 4UDO na zvuka QUARTER WAVE ?

Dman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 208
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

...

#13 Мнение от Dman »

Със Скан Спик..Между другато гледам че ПАС е обадил два модела на скан спик на сайта (pas-bg.com) , някой ходил ли е скоро до него да каже за каква сума става въпрос?

audioman

#14 Мнение от audioman »

Мисля 8546-цата я видях, нещо като 110 евро парчето предполагам, за 8530-ките питай Владо.........

Аватар
oceanman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1267
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#15 Мнение от oceanman »

Благодаря,приятели...Това е наистина груба работа,дизайна като краен продукт ще е зашеметяващ...Остава и да свирне.... :oops: :D :wink: :?: И ще пада черпня :D :) :wink:
ТНХ,наистина тази конструкция съм я оптимизирал половин година.Всеки размер си е точно на мястото...Ако се интересуваш имам 7 статий на тази тема в началото...при ТЛ има значение и 1 сантиметър да мръднеш където не трябва...Говорителите,както каза Дани са Scan-Speak 15W8530K00....

Публикувай отговор

Обратно към “Хорни и ТЛ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта