Малки Хорни, или ТЛ

Съобщение
Автор
Аватар
Teodor Gugulanoff
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 862
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

#16 Мнение от Teodor Gugulanoff »

Изображение

gps

#17 Мнение от gps »

Yankoff написа:Осъзнавам, че линията е даже двойно по-къса от колкото трябва да е, но целта беше да направя колонки, които да са на компютърната маса, а ако ги бях направил в размерите, в които трябваше, щяха да станат прекалено големи.

Можете ли да дадете някакъв съвет как да компенсирам това ?
На племенника ми съм му събрал компютърни колонки 1,20 м високи :wink: разбира се стоят на пода а драйверите са на височината на седнал юзър :wink: С по-малко от 60 см височина няма как да минеш освен ако нагънеш линията така че кутиите ти да са изтеглени назад в дълбочина.

Yankoff

#18 Мнение от Yankoff »

Проблемът е, че меястото ми е прекалено ограничено и трябва да се вместя в 40 см височина и 20-30 см дълбочина...

Все още не смея да коментирам, тъй като не съм монтирал драйверите и не съм ги чул, но и това ще стане.

Yankoff

#19 Мнение от Yankoff »

Колкото и да не съм очаквал, съм изключително доволен от резултата. Въпреки че на на едината колона страната и е залепена с хартиено тиксо, а и на двата има още много много за доизкосуряване вадят невероятен звук, въпреки че са с авто говорители. В сравнение с едни сравнително скъпи говорители, от тези се чуват много по ясно високите честоти и особено гласовете на изпълнителните са много по изчистени и плътни...Единствено има проблем при ниските честоти. Аз лично съм изключително доволен за първи проект и то с такива драйвери...В сравнение със старите ми комп. колонки(виждат се на снимките :)) тези са направо революция...Осъзнах също и че усилвателя, който използвам е трагедия, но бяха пробвани и на изключително по-добър такъв

Ето ви две снимки на вече работещите ТЛ-ки:
Изображение
Изображение


Сега остава да сложа вата на едната колона, да и залепя страната и да ги оправя на външен вид, че още са омазани с лепило и кит :).

Отново повтарям че съм изключително доволен от резултата.

Поздрави,
Yankoff

Yankoff

#21 Мнение от Yankoff »

Еми какво мога да кажа, освен че вече се разсвирват в пълния си блясък на бюрото. Много кит + кант + спрей...

Изображение

Изображение

Публикувай отговор

Обратно към “Хорни и ТЛ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 8 госта