ТЛ със елипси Hertz ECX 690

Съобщение
Автор
D.Kolev

#1 Мнение от D.Kolev »

è êîëêî ïàðè ñà òèÿ êèòàñêè........
ùîòî ÁÃ20 å 50 ëåâà íà êàëïàê :P

Марто Дебила от Надежда

#2 Мнение от Марто Дебила от Надежда »

bigASSyou написа:и колко пари са тия китаски........
щото БГ20 е 50 лева на калпак :P


150 кинта нови, да бе, и аз БГ20 ще си взимам за да се мъча ... е се пак да попитам ;)

Значи няма да стане, така ли ?

D.Kolev

#3 Мнение от D.Kolev »

àáå òî âñå íåùî ùå ñòàíå àìà êîé äà òè êàæå êàêâî :!:
ïúê ñà è îðàíæåâè :P
âíèìàâàé ñ áã20 â ÒË ùîòî âåðîÿòíîñòòà äà ñå ðàçî÷àðîâàø å ìíîãî ãîëÿìà. òîÿ òèï êîíñòðóêöèÿ íå å çà íà÷èíàåùè è èçèñêâà ñåðüîçíà ïîäãîòîâêà íà ãîâîðèòåëÿ è ðàçðàáîòâàíå ïîñëå ïðåöèçíî ìåðåíå è ÷àê òîãàâà ïðåñìÿòàíå íà êîíñòðóêöèÿòà :!:

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: awto

#4 Мнение от Nanko Rusev »

anandfet написа:Отговора на въпроса ти е "НЕ НЯМА ДА СЕ ПОЛУЧИ НИЩО" тези говорители са за кола . Ако ги сложиш в колата отзад наа кората или по вратите ще се получи нещо .


сигурен ли си че авто говорител не може да свири, особено този ? :wink: или просто го казваш ...

Марто Дебила от Надежда

#5 Мнение от Марто Дебила от Надежда »

тоя автоговорител свири МНОГО, но наистина в кола ... и наистина си има всичко, басс, много готин, ама вече свърши тая ... ;) а пък и вярно е оранжев... Както и да е , продадох го ;)

А сега ще съм благодарен ако някой ми каже сайт, или магазин в който се продават Visaton , по специално БГ 20 ;)

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#6 Мнение от Nanko Rusev »

d3bili написа:тоя автоговорител свири МНОГО, но наистина в кола ... и наистина си има всичко, басс, много готин, ама вече свърши тая ... ;) а пък и вярно е оранжев... Както и да е , продадох го ;)

А сега ще съм благодарен ако някой ми каже сайт, или магазин в който се продават Visaton , по специално БГ 20 ;)


steadygroup.com

както е писано не веднъж ;)

Публикувай отговор

Обратно към “Хорни и ТЛ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта