ТЛ проект

Съобщение
Автор
Аватар
Ivan Minkov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 60
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 1:00 am
Местоположение: София Студент
Обратна връзка:

#16 Мнение от Ivan Minkov »

gps написа:
Busof написа:
BlackBLOOD написа:Единствено като препоръка бих ти предложил да направиш ТЛ с преден отвор защото доста по малко се влияе от разположението си в стаята. Макар че май най добрия вариант е горния порт...?

Най важното според мен е преди да почнеш да правиш каквото и да е , прочети всичката информация на страницата свързана с ТЛ;)


Да, ще го направя!
По-добре направи с горен порт че с предния може да се оплескат нещата особенно ако нямаш практически опит.


Като казах "Ще го направя!", имах в предвид да попрочета всичко в раздела ТЛ, :)
Благодаря за уточнението!

Аватар
Ivan Minkov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 60
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 1:00 am
Местоположение: София Студент
Обратна връзка:

#17 Мнение от Ivan Minkov »

mirilaj написа:Бусоф, много е добре, че се насочваш към фулрейндж. Проектът е добър. Има обаче една малка подробност, която някак все остава малка. Офсетът (изместването на драйвера от затворения край към отворения) се мери до СРЕДАТА на драйвера! Т.е. 25,4 см е до центъра на драйвера според симулациите на Оушънмен.
ПРОВЕРЕНО!


Да видях, че това се е коментирало, но пък и четох, че правените ТЛ по този проект (както е начертано) са доста добре свирещи.Аз се чудя малко, дали да не помоля тук някого във форума, да отида и да му чуя ТЛ-те, че да си имам някаква основна представа.Преди да се захвана с каквото и да било по същинската част.Аз лично не съм чувал фул рендж и как свири в ТЛ.

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#18 Мнение от Nanko Rusev »

Busof написа:
mirilaj написа:Бусоф, много е добре, че се насочваш към фулрейндж. Проектът е добър. Има обаче една малка подробност, която някак все остава малка. Офсетът (изместването на драйвера от затворения край към отворения) се мери до СРЕДАТА на драйвера! Т.е. 25,4 см е до центъра на драйвера според симулациите на Оушънмен.
ПРОВЕРЕНО!


Да видях, че това се е коментирало, но пък и четох, че правените ТЛ по този проект (както е начертано) са доста добре свирещи.Аз се чудя малко, дали да не помоля тук някого във форума, да отида и да му чуя ТЛ-те, че да си имам някаква основна представа.Преди да се захвана с каквото и да било по същинската част.Аз лично не съм чувал фул рендж и как свири в ТЛ.


от къде си ?

Ако си от Варна има възможност при мен и предполагам при blackblood

Аватар
Ivan Minkov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 60
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 1:00 am
Местоположение: София Студент
Обратна връзка:

#19 Мнение от Ivan Minkov »

Съжалявам не съм от Варна. От централна България съм и съм студент в София!
Предполагам, че ще ми е най-удобно тук в София. :(
Все пак благодаря за поканата.

Аватар
Ivan Minkov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 60
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 1:00 am
Местоположение: София Студент
Обратна връзка:

#20 Мнение от Ivan Minkov »

Някой които е работил по този проект и има вече впечатления нека да ми каже, дали има добре изразени ниски и как стоят нещата около 60Хц?

Аватар
AlexKame
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 238
Регистриран на: Нед Окт 30, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#22 Мнение от AlexKame »

astor написа:И аз ще повторя този проект , но искам да направя добавка високочестотен говорител.Искам да попитам знаещите кой високочестотен ще ми препоръчате на визатон.

8O 8O 8O
Високите на бг20-то не ти стигат ли?! Пробва ли с фазови палци?

Аватар
Ivan Minkov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 60
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 1:00 am
Местоположение: София Студент
Обратна връзка:

#23 Мнение от Ivan Minkov »

Все пак има ли някой от София който е таботил по този проект? Искам да чуя все пак как свирят тези ТЛ-ки преди да започна работа!

Публикувай отговор

Обратно към “Хорни и ТЛ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта