Еминенс в Алфа ТЛ

Съобщение
Автор
ican4eto

Еминенс в Алфа ТЛ

#1 Мнение от ican4eto »

Имам малко бройки от сериите на Еминенс, смятах няколко варианта с 8" говорители, но имам едно питане, говорителите са с висока чувствителност и по-високите серии са с ниска горна граница, около 1,5КХц, а също и чувствителността е около 95-96 дБ, та идеята ми е каква висока да сложа, за да мога да я срежа достатъчно ниско, че да паснат?!? 8O Благодаря на всеки отзовал се!

Аватар
Dimitar Chakarov
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 156
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#3 Мнение от Dimitar Chakarov »

Ako направиш тази комбинация е вероятно наистина топките да ти заподскачат (както си показал под псевдонима си).Особено ако ги сложиш в хорна. :lol:

gps

#4 Мнение от gps »

Добре беше да пишеш кой точно модел на еминенс си избрал за да получиш по-конкретен отговор.

ican4eto

#5 Мнение от ican4eto »

Ampl, нямам идея, как се смята хорна! :? Съжалявам за невежеството си, но факт! Та ако имаш някаква идея, постни някакъв алгоритъм за изчисляване и литература, да се пообразовам, благодаря предварително!

gps, относно моделите, предпочитам 8"-10", имам от Alpha, Beta, Gamma, Delta, Deltalight, Kappa, Legend, ME, благодаря ако ми помогнете!

gps

#7 Мнение от gps »

ican4eto написа:Ampl, нямам идея, как се смята хорна! :? Съжалявам за невежеството си, но факт! Та ако имаш някаква идея, постни някакъв алгоритъм за изчисляване и литература, да се пообразовам, благодаря предварително!

gps, относно моделите, предпочитам 8"-10", имам от Alpha, Beta, Gamma, Delta, Deltalight, Kappa, Legend, ME, благодаря ако ми помогнете!
Виж ,не мога да направя симулации на всички модели на еминенс :D Затова избери някой модел според бюджета ти например като за начало!

ican4eto

#8 Мнение от ican4eto »

gps, извинявай :oops: не съм те разбрал, та бюджета няма кой знае какво значение, но мисля да започна с Алфа или Бета, че са най-евтини и горе-долу добри за парите си! Благодаря ти за помощта

Публикувай отговор

Обратно към “Хорни и ТЛ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта