Страница 1 от 1
Малко четиво за размисъл...
Публикувано на: Вто Апр 24, 2007 2:51 pm
от Rumen Zografov
Публикувано на: Вто Апр 24, 2007 8:20 pm
от Teodor Gugulanoff
Доста спорни твърдения има, но като цяло е добър материал.
Публикувано на: Вто Апр 24, 2007 8:41 pm
от Lozanov
Няколко неща откровено ме подразниха.
1. Какво търси името на Филип Глас в тази статия.
2. Твърдението че не е важно кой стои зад пулта и унификацията на слушателите. Има DJ - и от които ми се доспива и такива които на възраст над 30 са ме карали да подскачам 8 часа като изоглавен.
3. Няма ъндърграунд сцена в България. - обиждам се за сметка на всички тинейджъри, които си тровят живота в опит да правят нешо.
4. "За съжаление обаче, все още няма добре изграден ъндърграунд, който да задоволи нуждите на попа" - това пък въобще не го разбрах.
А иначе е прав , че медиите обръщат прекалено внимание на естрадата.