Трафове от къде ?

Съобщение
Автор
Denis_Stoyanov

Трафове от къде ?

#1 Мнение от Denis_Stoyanov »

та някакво предложение от къде мога да закупя траф подходящ за tda7295 (понижаващ 220 на 24/28 около 100-150VA). Пробвах в магазина на дърт инструктор но нямаха желаните, пробвах и в unitraf но явно имат технически проблеми със сайта :( нито мога да вляза със акаунта си нито да регистрирам нов :( а ни мейла не отговарят (можеби заради празниците). Наскоро побаднах на http://www.bistra99.com някви мнения за тях :roll: стрували ли си да закупя от там или някви предложения от къде да закупя :wink: :roll:

Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1105
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Goro »

http://toroidal.hit.bg/index.html
Бързо, евтино и качествено.

Denis_Stoyanov

#3 Мнение от Denis_Stoyanov »

да за nextvasko знам чувам добри отзиви за трафовете му но въпроса е дали си струва за tda7295 :wink:

Аватар
K.Konstantinov
има опит
има опит
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Юли 16, 2006 12:00 am
Местоположение: Madrid
Обратна връзка:

#4 Мнение от K.Konstantinov »

SacredEvil написа:да за nextvasko знам чувам добри отзиви за трафовете му но въпроса е дали си струва за tda7295 :wink:

Разбира се, че си струва.

Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1105
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#5 Мнение от Goro »

Познавам един човек, но от другия форум, който си купи трансформатор от Бистра но би се отървал от него с удоволствие.
Но пак остава въпроса дали си струва.

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Трафове от къде ?

#6 Мнение от Rumen Suvandjiev »

SacredEvil написа:Наскоро побаднах на http://www.bistra99.com някви мнения за тях :roll: стрували ли си да закупя от там или някви предложения от къде да закупя :wink: :roll:


Моето мнение е негативно! Препоръчвам ти да НЕ си поръчваш каквото и да е оттам. Ниско качество и ПЪЛНА ЛИПСА НА КОРЕКТНОСТ!

Kruger

#7 Мнение от Kruger »

Бистра НЕ !!! Имам от там 500 вата траф с ток на празен ход 400мА и нагоре. Ламарината му е все едно от улуците и покривите рязана и няма много общо със силициева трансформаторна ламарина. Въпреки че се разберахме да го презапасят със 100 вата и да го проектират за 250 волта пак е доста зле с тези 400мА ток. По добре Васко. Каквото му се поиска това прави. Аз съм доволен от неговите трафове.

Yoan Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 201
Регистриран на: Пет Авг 20, 2004 12:00 am
Местоположение: Монтана ( студент в София )
Обратна връзка:

#8 Мнение от Yoan Petrov »

Имам два трафа от тук - http://unitraf.com/. Изработката според мен е добра, но все още не съм ги пускал - незнам как работят.

Весели Празници

Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1105
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#9 Мнение от Goro »

Е Kruger сам се издаде, че има траф от улучна ламарина. А бе какво толкова я плюете жената, те толкова си могат. Това да не е манджа или плетка.
Последно промяна от Goro на Пет Дек 29, 2006 5:42 pm, променено общо 1 път.

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#10 Мнение от velinski »

Yoan Petrov написа:Имам два трафа от тук - http://unitraf.com/. Изработката според мен е добра, но все още не съм ги пускал - незнам как работят.


Ламелен/вит или тороидален е въпросния траф от Унитраф? Можеш ли да пратиш снимка на трафа ти ако е ламелен/вит?

Работят ли по поръчка, за колко време я изпълняват и какви са им цените приблизително?
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Nikolay Kolev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 994
Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 1:00 am
Местоположение: ХАРМАНЛИ
Обратна връзка:

#11 Мнение от Nikolay Kolev »

Изпълняват поръчки до около седмица, имам предвид за толкова време ги доставят до офиса в София. Иначе може и по-бързо да е. Само тороиди съм поръчвал, единия беше 300вата 43 лева ми взеха, за 600 ватов 55 лева май ми бяха взели. Напреженията напълно съответсваха и всичко си им беше ок.
Посетете:
www.aquamania.hit.bg - любителски сайт за акваристика
www.hardware.start.bg - всичко за хардуера на куп

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#12 Мнение от velinski »

Ще може ли снимка на техен тороид?
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1105
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#13 Мнение от Goro »

Ако не ви обърнат внимание в Соколово, опитайте в Дряново: trafo@nat.bg на тел. 0676/5459 или GSM: 088300558 (преди корекцията на номерата) - Сталян Георгиев - фирма Унитрафад ООД. Те са се отделили от Соколово, но са по-добрите.
Друг производител е София - telkor@bulnet.bg тел. 974-32-42 П.Петров - произвеждат само тороидални трансформатори 15 - 200 вата.

Nikolay Kolev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 994
Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 1:00 am
Местоположение: ХАРМАНЛИ
Обратна връзка:

#14 Мнение от Nikolay Kolev »

Разбира се това на снимката е 300ватовия, 600 ми е в Даниел, той ако иска да го снима и да постне тука. Според мен е повече от 600 вата,защото е доста по-голям от други 600 ватови които съм гледал. 300 ватовия вторичната му е с по два проводника, а на 600 с по 4.
Изображение
Посетете:
www.aquamania.hit.bg - любителски сайт за акваристика
www.hardware.start.bg - всичко за хардуера на куп

Denis_Stoyanov

#15 Мнение от Denis_Stoyanov »

а сайта на unitraf работи ли защото нещо не мога да вляза нито в акаунта си , нито да регистрирам нов, нито в просто като щракна на някое от тези места ми refresh-ва страницата :roll:

Публикувай отговор

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 7 госта