Етераудио излиза от администрацията на Бгаудио

Съобщение
Автор
Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Етераудио излиза от администрацията на Бгаудио

#1 Мнение от Ivan Rachev »

Етераудио излиза от администрирането и модерирането на БГаудио.
Това се налага най-вече поради факта , че фирмата скоро ще излезе на световния пазар.
При това положение не е правилно , морално и логично нейните собственици да участват в управлението на независим аудиофорум като БГаудио.
С Аспарух оставаме членове на тима , и ще участваме в диспутите когато трябва да отговаряме на някой.
Най-важната работа която свършихме за тези години е това, че в момента се знае много точно кой за какво се бори в аудиото, кой как вижда и усеща аудиото, и кой с какъв подход изгражда системата си :D. Свят широк, хора различни.
Едни не виждат смисъл от големи и скъпи инвестиции в аудиото и използват сравнително ефтини говорители, други нямат нищо против да използват 100 килограмови алнико драйвери за по 200 000 $ броя в системите си.
Някои харесват скромни системи работещи в икономичен клас , някои харесват 100 лв месечен ток само от 2 киловата в анодите на стереусилвателя си в клса А. Някои настръхват и слушат всичката качествена музика на света без значение жанра , други слушат само класика и джаз 8O :( .
Някои не правят разлика в звука при използването на различни части , други пък използват само точно определени компомненти заради звученето им. За някои кабелите нямат значение , други имат килограми сребро в системата си ...и така нататъка . Това са все причини едните и другите да се поинтересуват защо аджаба такива разлики когато става въпрос за едно и също - слушане на музика близко до реалното.
Най-лесно е едните да обезмислят другите и обратното.
Успех на всички които обичат да слушат музика в изграждане на техните системи.

П.С. към колегите които ще продължат да управляват БГаудио:
На света винаги ще има умни и глупави, работливи и мързеливи, кадърни и некадърни .....моля нека Бгаудио остане мястото където те НЕ СА РАВНИ :D
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
VITAN
има опит
има опит
Мнения: 364
Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

Re: Етераудио излиза от администрацията на Бгаудио

#2 Мнение от VITAN »

Джентълменско. Успех на международния пазар :D
WWW.RIFE.HIT.BG IT CAN BE DONE!

Аватар
Teodor Gugulanoff
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 862
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

Re: Етераудио излиза от администрацията на Бгаудио

#3 Мнение от Teodor Gugulanoff »

Успех
& good luck :smt023
Изображение

eli
чете
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 10:22 pm

Re: Етераудио излиза от администрацията на Бгаудио

#4 Мнение от eli »

:weedman:

Аватар
wlado88
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Етераудио излиза от администрацията на Бгаудио

#5 Мнение от wlado88 »

Желая ви много успех в начинанието и нека все така има хора като вас от "Етераудио"които да помагат и насърчават хора като мен, да не спират да дерзаят и да не забравяме, че винаги ще има какво още да желае човек от себе си и от системата с която разполага към момента.Важно е всички тук да осъзнаем, че никога не трябва да се примиряваме и задоволяваме с това до което сме стигнали и разбрали само така ще можем да сме сигурни че съществуваме.
Успех Етераудио и от мен.

Аватар
nikikoz
има опит
има опит
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Етераудио излиза от администрацията на Бгаудио

#6 Мнение от nikikoz »

Мога само да поздравя Етераудио за това решение. Искренно пожелавам успех на това смело но за мен съвсем логично начинание. Готов съм да помогна с каквото мога, преводи, маркетингови идей...стига да има нужда от помоща ми де :D
Само така и смело напред...
За връзка с мен: nkozev@solo.bg

Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1105
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Етераудио излиза от администрацията на Бгаудио

#7 Мнение от Goro »

Пожелавам Ви успех!
五郎

Alejandro
чете
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Сеп 16, 2010 11:13 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Етераудио излиза от администрацията на Бгаудио

#8 Мнение от Alejandro »

Все още не съм имал шанса да чуя въпросните драйвери на Етераудио, но със сигурност ще пожелая успех и ще се опитам да проследя равитието им. Между другото, доколкото виждам все още няма сайт и само си стои надписа UNDER CONSTRUCTION. Последният път, като се опитвах да видя сайт-а беше същото, а беше преди 2-3 години...Дано все пак нещата тръгнат в някакъв момент.

Аватар
Veselin Krachunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Мар 15, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Етераудио излиза от администрацията на Бгаудио

#9 Мнение от Veselin Krachunov »

И аз чух за драйверите за пръв път преди 4-5 години, но от тогава насам имам... вече 4 чифта от тях. Сайт, за което, не ми е бил нужен. Който търси - намира (още повече, ако е от София). А и явно нещата вече отдавна са тръгнали.
Единственият път към Истинското познание е личния опит.
Най-ценното нещо, което можеш да направиш за някого, е да му подариш преживяване.

Мечтай, все едно ще живееш вечно.
Живей, все едно ще умреш днес...

Публикувай отговор

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта