Без думи...

Съобщение
Автор
Tisho
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 452
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

Без думи...

#1 Мнение от Tisho »

Незнам дали това му е тука мястото да го пиша, но като човек обичащ планината останах дълбоко замислен като прочетох това... 8O

Все съм знаел, че повечето хижари в Рила и Пирин са малумници, но това минава всякакви разумни граници...

Аватар
Vasil Nikolov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 309
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 1:00 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

#2 Мнение от Vasil Nikolov »

Прочетох го и ако трябва да бъдем точни има проблем и той е ,че изслушваме само едната страна, но точно какво е станало не можем да кажем със сигурност.Много е лесно в интернет пространството някой да напише нещо и силно да преувеличи нещата.
Ако наистина така е станало ,това си е престъпление, жалко, че вече никъде не можеш да дишаш спокойно и все на по лошо ще става с туризма.

Аватар
gyaurov
чете и пита
чете и пита
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от gyaurov »

За съжаление оня не е сам. Мутренските истории си ги има и ще е така докато не почнат да осъждат наред за саморазправи и подобни.


А какъв туризъм като в повече от половината хижи готвят отвратително зле. Ходил съм отдавна и се надявам нещата да са се пооправили, но на Безбог и Рилски езера готвачът трябваше да бъде обесен.

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#4 Мнение от Stefan Stefanov »

Хехе, на някои не готвят!
Последният път на "Иван Вазов" нямаше дори ток (все пак беше преди 3 г, може да са се оправили)

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#5 Мнение от Borislav Stankov »

На такива места само въоражен трябва да се ходи.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
Ivo_Hristev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1209
Регистриран на: Вто Авг 03, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#6 Мнение от Ivo_Hristev »

Аз не разбрах защо трябва да ходи въоражен... Нали отиваш да се разтовариш? За този хижар съм чувал от много места че е голяма гад. Дано го осъдят та да послужи за назидание на нему подобните.

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#7 Мнение от Borislav Stankov »

Просто ме хвана яд заради хижара, и заради това го написах това иначе много ясно, че се отива за отмора и отърсване от напрежението.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
zaio_85
чете и пита
чете и пита
Мнения: 60
Регистриран на: Вто Мар 28, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#8 Мнение от zaio_85 »

за кво са ви полиций те и без това нищо няма да направят само ще се точат делата с години и накрая ще го пуснат под гаранция.Око за око зъб за зъб съберете се една компания от здрави момчета и отидете и му начупете колената друг справедлив вариант в нашата страна няма това е оправията.

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#9 Мнение от Rumen Zografov »

Аман от хижари! В събота на х. Камен Дел на любимата Витоша се разправях с един самозванец, който смело се наричаше хижар, за едни кюфтета - само и само да ме прецака с 2 кинта ми заформи е*а си сценария! :evil: За малко щех да му реша проблемите. :H
От 10-на години ходя по планини и съм се нагледал на какви ли не простотии по хижите, ама тоя случай на Тевното минава всякакви граници. :evil: Дано го сполети същото тоя нещастник!
Изображение

Публикувай отговор

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта