I-Doser (sound drugs)

Съобщение
Автор
Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

I-Doser (sound drugs)

#1 Мнение от Borislav Stankov »

Пробвал ли е някой от вас това и как мислите дали има ефект?
Аз в момента съм със слушалки и тествам алкохолната доза.
За сега няма ефект - просто някакви странни звуци са записани.

http://www.i-doser.com/

ако някой иска да пробва безплатните дози.

вече съм на 15% от дозата и няма ефект.
22% освен неприятния шум малко почва да ме изнервя няма ефекта на истинския алкохол
30% стана ми супер досадно по-късно ще пробвам с дурга доза.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
Rusin Atanasov
има опит
има опит
Мнения: 316
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#2 Мнение от Rusin Atanasov »

Ами, пробвах от тези свободните и шума наистина е в повече. За това може би и аз не усетих нещо алкохолно. Може би при платените дози ситуацията да е по истинска, но не бих пробвал - по добре да се напия нормално :lol:

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Borislav Stankov »

Аз изнамерих от разни торенти почти всички дози които са излизали и да ви кажа честно единствения резултат беше главоболие.

Пробвах хероина, кокаина, морфина и алкохола никакъв ефект в форума на i-doser имаше дълъг списък с неща които трябва да направиш за да се получи. Не съм ги пробвал, мисля да опитам и да споделя, но да си призная не вярвам да има резултат.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#4 Мнение от Kiril Kirilov »

Borislav Stankov написа:Аз изнамерих от разни торенти почти всички дози които са излизали и да ви кажа честно единствения резултат беше главоболие.

Пробвах хероина, кокаина, морфина и алкохола никакъв ефект в форума на i-doser имаше дълъг списък с неща които трябва да направиш за да се получи. Не съм ги пробвал, мисля да опитам и да споделя, но да си призная не вярвам да има резултат.
Пробвай ги една по една и по възможност в спокойно състояние и без влияние на други химикали, включително кофеин, етанол, никотин и всички стимуланти, които ползваш в ежедневието си... Според мен също е важно да си нормално гладен.
И рабира се, не постъпвай свински - всички дози една след друга ;-)
Относно главоболието - може да бъде знак за въздействие и промяна у теб, включително някаква реакция на кобинирането на е-дозата с нещо, което е в теб. Трябва много дълго и методично да изследваш, за да имаш достатъчно обективна оценка...

Освен това глупостите, които журналистите избълваха са поредното доказателство по колко повърхостен начин си вършат работата.
Най-тъпия диджей бяха викнали Айвън, и изобщо не бяха обърнали внимание на принципа на бинаруално слушане със слушалки, и веднага се изцепиха, че това ставало на музикална уредба...

Сериозни психолози тази сутрин по Нова ТВ естествено споделиха че и работата и рибилова са зависимости.
А личното ми мнение е, че вият като вълци за е-дозер, а не обръщат внимание колко хора умират от алкохолизъм и тютюн - лично според мен няколко стотин пъти повече...

Аватар
lishev
има известен опит
има известен опит
Мнения: 82
Регистриран на: Чет Мар 17, 2005 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

#5 Мнение от lishev »

Тук става въпрос за нещо като медитация. По новините на бтв казаха големи глупости, естествено трябваше да питат най-големия от най-големите - "великия маестро" от сватбарския оркестър на Слави.. :lol:
По-добре да завинтиш винт с чук, от колкото да забиеш пирон с отверка!

Публикувай отговор

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта