Жалка история или следващото ниво ?

Съобщение
Автор
Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#31 Мнение от Nanko Rusev »

DAY написа:Много хубави думи. Евала. Но да не забравяме, че най-голямата промяна, която трябва да се направи е от страна на Иван Рачев и тя е най-трудната да се пребори със себе си! Твърде много се изкушаваше да "работи" с администраторския си панел :wink: . Ще поживеем, ще видим! Доказателства трябват! Иначе началото е обещаващо.
На първа страница изказа мнението си - сега почакай и виж, а не пускай още мнения със съмнението си към думите на Иван.

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#32 Мнение от Rumen Suvandjiev »

Nanko Rusev написа:На първа страница изказа мнението си - сега почакай и виж...
За съжаление само с чакане положението няма как да се подобри.
Преди да захване отново да търси кусурите на Иван, нека всеки честно си признае своите.
Не е задължително това да е публично.
Колко от хората, четящи тази тема, се замислиха кога са постъпили некоректно?
Колко от тях имаха доблестта поне на лично съобщение да се извинят на тези, които са засегнали?
Ето такива доказателства трябват!

Аватар
Borislav Uzunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 649
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#33 Мнение от Borislav Uzunov »

DAY написа:Много хубави думи. Евала. Но да не забравяме, че най-голямата промяна, която трябва да се направи е от страна на Иван Рачев и тя е най-трудната да се пребори със себе си! Твърде много се изкушаваше да "работи" с администраторския си панел :wink: . Ще поживеем, ще видим! Доказателства трябват! Иначе началото е обещаващо.
Човек позволил си подобен коментар (визирам теб) има още много да променя себе си. Май нищо не си разбрал.
Министерство на Звука
We are the Musicmakers

Аватар
tan55
чете и пита
чете и пита
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Апр 11, 2007 12:00 am
Местоположение: гр.Септември
Обратна връзка:

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#34 Мнение от tan55 »

Иване, аз шапка няма да ти свалям, защото след твоят пост, едва ли ти би го поискал. До такъв момент, човек достига бавно и мъчително. Следя и двата форума, мненията са различни/и логично/, от "осанна" до "разпни го". За мене обаче, чест ти прави, че се изправи "гол" пред всички. Не знам комерсиално или не /наистина времето ще покаже/, но поемаш братко голяма тежест и отговорност, не пред другите, а пред себе си. Предполагам знаеш, че сега ще бъдеш наблюдаван през иглени уши и всички твои действия ще бъдат коментирани от гледна точка на този твой пост. Искрено се надявам думите в поста да са адекватни на мислите и действията ти за напред. Пожелавам ти успех в новото ти амплоа и нека Бог да е с теб.

vstoitsov

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#35 Мнение от vstoitsov »

Мнението ми може и да не е за тук, тъй, като от скоро следя форума. Но понеже всеки има право на лично мнение, та ще кажа моето: Не е нужно човек много да чете из този форум, за да разбере, че типично по Български или по-скоро по балкански... много специалисти на едно място... караница. А не, както правят по цял свят... хората да приемат мнението на останалите дори и ако не им допада... и все пак да се обединяват и да им е по-лесно в това, което правят. Виждам, че има много разбиращи хора тук и големи професионалисти. Ами всеки от тях си има свой "номер" в живота, и не обича да го чекнат за някои работи предполагам. Аз лично смятам, че е страхотно и това, което правят Етераудио, и това, което правят много други тук, като се имат предвид трудните условия във страната ни. Пожелавам успех на всички позитивно мислещи и мислещи за аудио, а не за интригантства и разправии. А на тези, които мислят само как са най-велики и гледат да се скарат със всеки, който не мисли точно или изобщо като тях - ми не сте най-велики... някъде там има и по-велики от Вас. Ако толкова много Ви се кара с някой... има лесно решение... качвате се в колата си... и тръгвате на някъде... след 100 до 200 метра вече ще имате възможност да се скарате с куп други участници в движението (безплатно) :) Това всичко си е само мое лично мнение, което реших да споделя тук. И, гоу ту дъ некст левъл.

P.S.: За съжаление, не съм много оптимистично настроен към ходенето на некст левъл - не за друго, ами защото това далеч не е проблем само на този форум, а на манталитет и мислене в държавата ни изобщо. Ако все пак това стане, тогава има шанс и да живеем по-добре като цяло. За мен въпросът е принципен. Поздрави.

Едит: P.S.2.: Като гледам постовете след моя, очевидно темата продължава в стил "ами ти хубаво искаш, а какво даваш...", та това идва да покаже, че скоро това няма да се реши... е дано да е в нашия живот... да го видим, да се порадваме... (Много е жалко, че има хора, които не могат да се контролират и владеят и оставят емоциите да избутат на заден план това, за което изобщо посещават форума)
Последно промяна от vstoitsov на Вто Юли 21, 2009 4:55 pm, променено общо 2 пъти.

DAY
чете
Мнения: 10
Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 5:46 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#36 Мнение от DAY »

Rumen Suvandjiev написа:
Nanko Rusev написа:На първа страница изказа мнението си - сега почакай и виж...
За съжаление само с чакане положението няма как да се подобри.
Преди да захване отново да търси кусурите на Иван, нека всеки честно си признае своите.
Не е задължително това да е публично.
Колко от хората, четящи тази тема, се замислиха кога са постъпили некоректно?
Колко от тях имаха доблестта поне на лично съобщение да се извинят на тези, които са засегнали?
Ето такива доказателства трябват!
Ето тук (текста в червено) е разковничето. Оттук трябва да се започне. Бих добавил още: не само четящите, а и пишещите в тази тема (визирам вкл.и себе си).

П.П. Извинения не искам! Искам да видя промяна в поведението и отношението на някои хора тук и най-вече от страна на Иван Рачев (все пак темата е негова)!

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#37 Мнение от Rumen Suvandjiev »

DAY написа: П.П. Извинения не искам!
А не си ли се замислял случайно не дължиш ли.
Или си от групичката на онези - "безгрешните"?
Точно към тях беше отправен моя пост.
За 4-5 години в аудиофорумите се нагледах на толкова много безобразия, че няма как всичките да се припишат на Иван Рачев!
Аз също не винаги съм постъпвал правилно, за което искрено съжалявам. Опитвал съм се, доколото мога, по някакъв начин да покажа на хората, които съм засегнал, че осъзнавам грешката си и при възможност да им се реванширам. Съветът ми към менторите и съдниците е да опитат и те - нито е толкова трудно, нито ще урони авторитета, който си мислят, че са създали.

zefirpenkov

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#38 Мнение от zefirpenkov »

Сега ,ако има някой ,който да е обиден от друг ,нека не си мисли ,че трябва да му се направи свирка едва ли не за да се оправят нещата :pm
Нека просто да престанем с кавгите и интригите а да наблегнем на аудиото , такъв е и призива на темата, за което наистина може да се каже - респект :arrow:

DAY
чете
Мнения: 10
Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 5:46 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#39 Мнение от DAY »

Rumen Suvandjiev написа: А не си ли се замислял случайно не дължиш ли.
Или си от групичката на онези - "безгрешните"?
Точно към тях беше отправен моя пост.
...
Разбира се, че не съм безгрешен. Ако някой се чувства обиден от мен, ще му се извиня публично!

П.П. Същевременно за мнения като тези:
Ivan Rachev написа: ....
Ако продължа няма да ми стигне мястото на целия форум! Май някой трябва да се извинява (много пъти)!

_________________

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#40 Мнение от Borislav Stankov »

ЛЕЛЕЛЕ няма го човек за една седмица и гледай какви ГОЛЕМИ неща се случват. Браво Батко БРАВО!
Истината, е че съм пристрастен, защото от Кирил, Иван и Аспарух научих по-голямата част от малкото, което знам за аудиото, но не мога да не се възхитя на стъпката за помирение, която Иван предприе.

@DIY човече престани! Не по-гадни неща изписаха тези от чието име искаш извинение, ако можеш спокойно да забравиш нанесените обиди към теб, аз ще приема, че можеш да минеш в следващо ниво.
Рачев вече го направи - сега чакаме теб.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#41 Мнение от Rumen Suvandjiev »

DAY написа:
Ivan Rachev написа: ....
Ако продължа няма да ми стигне мястото на целия форум! Май някой трябва да се извинява (много пъти)!
Тук вече прекали!
В личен разговор вече ти споменах, че няма да търпя никакви провокативни постове.
След горния пост смятам твоето участие в темата и в bgaudio въобще именно за такова.
Считай това за последно предупреждение!

Съветът ми към всички, които мислят, че може да използват bgaudio като арена на интригантство, е да си потърсят по-подходящо място. Тук се занимаваме с аудио.

DAY
чете
Мнения: 10
Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 5:46 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#42 Мнение от DAY »

Случва се това, което за съжаление очаквах. Постове, които не ви харесват се редактират моментално! Четат се лични съобщения и се обиждат и отстраняват юзъри, чието мнение не ви харесва. Приемам написаното от Иван Рачев за опит да възстанови срутения рейтинг на бгаудио форума, а и малко да вдигне посещаемостта на ТОЗИ форум, както и на продажбите в него и без това форумът се пълни предимно с такива обяви.
В аудиото няма какво да търсите повече, защото вие вече сте го намерили и просто няма какво да се дискутира. Когато човек стигне върха (на собствената си /не/компетентност), нищо друго не му остава, освен да започне да слиза надолу.
Желая успех на всички аудио гурута тук. Смятам, че моето участие приключва.
Моля да ми бъде изтрита регистрацията.

П.П.Постовете, които написах, нямат провокативен характер, а бяха ТЕСТ за добронамереност, който за съжаление не издържахте.

Аватар
Borislav Uzunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 649
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#43 Мнение от Borislav Uzunov »

Колкото и да се пънеш, не си ти този който определя рейтинга на форума. А и е смешно да даваш оценки...бил си пуснал тест, че ти кой си че да пускаш тест? На никому неизвестен, даже името ти никой не знае :wink:
Незнам дали забелязваш, но само и единствено ти си този който се опитва да създаде напрежение в момента. Прави си изводите сам за твоето ниво.
Министерство на Звука
We are the Musicmakers

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#44 Мнение от Rumen Suvandjiev »

DAY написа:Постовете, които написах, нямат провокативен характер, а бяха ТЕСТ за добронамереност, който за съжаление не издържахте.
Както аз нямам основание да правя тестове на форума, който администрираш ти и да раздавам квалификации, така и ти нямаш такова в bgaudio. Още повече, че "тестът" ти беше неуместен и провокативен, което нито тук, нито в който и да е друг форум се толерира.
Няма да трия регистрацията ти. Ако имаш желание да се включиш в някоя от темите за аудио, си добре дошъл.
За другото вече се уточнихме.

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жалка история или следващото ниво ?

#45 Мнение от Borislav Stankov »

DAY написа:Случва се това, което за съжаление очаквах. Постове, които не ви харесват се редактират моментално! Четат се лични съобщения и се обиждат и отстраняват юзъри, чието мнение не ви харесва. Приемам написаното от Иван Рачев за опит да възстанови срутения рейтинг на бгаудио форума, а и малко да вдигне посещаемостта на ТОЗИ форум, както и на продажбите в него и без това форумът се пълни предимно с такива обяви.
В аудиото няма какво да търсите повече, защото вие вече сте го намерили и просто няма какво да се дискутира. Когато човек стигне върха (на собствената си /не/компетентност), нищо друго не му остава, освен да започне да слиза надолу.
Желая успех на всички аудио гурута тук. Смятам, че моето участие приключва.
Моля да ми бъде изтрита регистрацията.

П.П.Постовете, които написах, нямат провокативен характер, а бяха ТЕСТ за добронамереност, който за съжаление не издържахте.
Кое точно се случи просто бяха махнати обидни текстове от твоите постове нищо друго
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Заключено

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта