Фурнир

Съобщение
Автор
Аватар
Ivan Minkov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 60
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 1:00 am
Местоположение: София Студент
Обратна връзка:

#16 Мнение от Ivan Minkov »

Dgd написа:Абе хора, в статията имаше препратка към "Соларис"- в сайта им има и карта. Всички видове технически фурнир ги продават на единични листове! А и връзките на естествените фурнири не са чак толкова големи и скъпи....

Разглеждал съм им сайта, но за цени не беше споменато. Ще трябва май на място да се отиде. :roll:

andrej

#17 Мнение от andrej »

Да май наистина трябва да се ходи на място , но то е във Враждебна чак :cry:

andrej

#18 Мнение от andrej »

А относно груповото купуване на фурнир и аз съм съгласен . Само трябва да се разберем кой колко ще иска и да се срещнем за да го вземем и разделим. :D

Аватар
moni
чете и пита
чете и пита
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Координати

#19 Мнение от moni »

@kirilov - Наемам се само да обобщя всичко каквото съм писал тук-там по форума, а също и на въпросите които съм отговарял на лични. И ако има къде да го постна-ще го сторя. Ако и други направят това-базичката е готова.

1.Фирма Solaris-M Ltd, на Ботевградско шосе, до кв. Враждебна, от дясно посока Карлово, след новия магазин на Praktis-Керамик център, тел. 945 49 28. И не е задължително да купувате цяла връзка- склоняват и на по-малко. Цени съм виждал от 8 до 40лв за кв.м.

2.Фирма "Траяна 91" има офиси и магазини в Пловдив, София и Берковица, продават турски фурнир, но аз не съм ходил при тях. Май поддържат на склад само бук и дъб, другото по поръчка. Тел. 02-958 24 85 и 032-62(или 52)-59-60-преписвам от зацапана оферта.

Поздрави
П.С-аз съм купувал само от Соларис-имат забележително разнообразие, а последния път само попитах по телефона за тик или палисандър и след 2 седмици ми доставиха 1 връзка Палисандър!

Аватар
Nikola Krivorov
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 43
Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 12:00 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

#20 Мнение от Nikola Krivorov »

Ето един телефон на JAF 02 936 87 50 г-н Георгиев,мястото е някъде в северната част на София около Централни гробища или подобно, аз не съм от София и го намерих след 30 минути обикаляне из неописуеми пейзажи.
Цените им варират от 1.7 лв за квадрат до 25-30 лв. за квадрат в зависимост от вида, яд ме е, че имам ценовата листа, но не е с мен и не мога да я цитирам. Там има и талпи екзотично дърво (от цената естествено ти се насълзяват очите :) ),а една колона с преден панел от естествено дърво просто не може да се сравни с нищо, но май това е повече от висш пилотаж и е от категорията на Владо или на човек с много опит в истинско дървообработване.

andrej

#21 Мнение от andrej »

Аз си купих фурнир от завод Фурнир в Дианабад , но въобще не съм доволен от качеството им и от отношението към клиентите. цените им са ниски за сметка на качеството , но ако го лепите на малки колонки може - иначе за по- големи не стават.

andrej

#22 Мнение от andrej »

Цените им започват от 85 стотинки за квадрат и дават най-малко 1 кв.м. Има и череша по 5-6 лв. за кв. , но общо взето са некачествени :cry: :cry: :cry:

Sylis
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 661
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Лясковец (София)
Обратна връзка:

#23 Мнение от Sylis »

Нямат ли от технически обработения фурнир 260/230х65 см с по високо качестево... ?

Публикувай отговор

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта