Грамофонни плочи

Съобщение
Автор
Аватар
QQE03
чете и пита
чете и пита
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 11:52 pm
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Грамофонни плочи

#1 Мнение от QQE03 »

Здравейте, колеги!
Правя услуга на мой познат да продаде доста голямата си лична колекция.
Плочите и обложките нямат забележки, част от тях дори не са пускани, другата част са пускани само по веднъж за презапис.
Лично аз си купих десетина заглавия от него и нямам забележки.
Ето го и списъка с плочите ( ще се актуализира след няколко дена, има още доста заглавия ;) )

Тези, които имат звездичка (*) след номера са пускани по веднъж за презапис, другите са нови.
За връзка с колегата - тел. 0898611499/ Васко/ или на е-майл - evgzo@abv.bg
Цената е 3 лева на балкантонска и 5 лева на другите. Намират се в Ямбол.
BALKANTON

1.Щурците -1976
2.Щурците -1978
3.Щурците - "20 век" 1980
4.Щурците - "Вкусът на времето"/ двоен / 1982
5.Диана Експрес - "Молитва за дъжд"
6* Мими Иванова/Старт - 1979
7*Мими Иванова/Старт - "Автограф"
8*Златни струни - "Далечни корени" - 1980
9*Ахат - "Походът"
10* Робин Гиб - "How old are you"
11*АВВА - "The Album"
12* Dio - "The last in Line"
13* Yngwie Malmsteen - "Ricing Forse"
14* Род Стюард - Smiler
15* Елтън Джон - "A single Man"
16* Елтън Джон - "Sleeping With The Past"
17. The Rubettes
18. Far Corporation - "Division One" 1985
19* Pink Floyd - "A Momentary Lapse of Reason"
20* Elvis
21* Елвис Пресли - "Rock-and-Roll"
22* Jerry Lee Lewis - "20 Rock and roll greats"
23. Pooh - "Rotolando Respirando"
29* Pooh - "VIVA"

ЧУЖДИ

1.Midle of the road - Electrorecord/ 1972 / Румънска
2* Peter Hofman - " Rock Baladen" - Amiga/ ГДР
3* Mozart /Eterna ГДР
4. Булат. Окуджава / Мелодия/СССР
5. Владимир Висоцки /Мелодия/СССР
6* Senator / Start / Унгарска
7* Pokolgep --/--/--
8* Kartago / Pepita / Унгарска
9* kartago "Senkifoldjen"/ Start/Унгарска
10* Hungaria - "Hotel Mentol"/ Pepita/ Унгарска
11* Hungaria - "Vanaki forrion jzereti" / Pepita/ Унгарска
12* Modern Hungaria " Zene sziv srezelern" / Pepita/ Унгарска
13* Dea`k Bill Guila -" Hindhala lig Blues" / pepita/ унгарска
14* HOBO Blues band - "Oly sokig volhunk lenij / pepita/ унгарска
15*Harry Belafonte / Amiga/ GDR
16*Eddy Grant "At His best" / полска
17* Imagination / полска
18* "Smash Hits" -
19* Little Richard and Jimi Hendrix / Унгарска
20* SUPERALBUM - "The Blues Story" / Унгарска
21. The Rolling Stones / Amiga/ ГДР
22. Rainbow - "Difficult to cure" / Polidor
23. YES - "Clasic" / Amiga/ ГДР
Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса...

Аватар
QQE03
чете и пита
чете и пита
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 11:52 pm
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Грамофонни плочи

#2 Мнение от QQE03 »

Колеги, пак да поясня, плочите не ги продавам аз, а мой познат!
Телефона и е-майла, които съм оставил са негови.
Моля не пишете ЛС до мен, за да не стават грешки и обърквания.
Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса...

Аватар
audioslave
чете и пита
чете и пита
Мнения: 41
Регистриран на: Чет Фев 07, 2008 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Грамофонни плочи

#3 Мнение от audioslave »

22 и 23 запазени.

alex_qakulov
чете и пита
чете и пита
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Май 19, 2009 12:04 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Грамофонни плочи

#4 Мнение от alex_qakulov »

Изпратено писмо до Васко с молба за номера 1,2,3,9 от списъка с Българските плочи

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 6 госта