Страница 1 от 1

Продавам два CD плейъра

Публикувано на: Сря Окт 20, 2010 12:17 pm
от Audiomaster
Продавам два плейъра, които не ми трябват. Единият е Hitachi, модел DA-7000, а другия - New Tech ( не бях чувал за тази марка).
В добро състояние са външно, затрудняват се понякога с компютърно записани дискове, с матрични нямат проблеми. Като звук особено на New Tech е доста добро.
Може да се ползват и за части, евентуално. Нямам информация с какви дакове са. Hitachi-то е с допълнително изведен изход след първия ОУ и има два чифта изводи на задния панел, един вид лек мод, на мен лично ми допада звука му с допълнителния изход. New Tech е със сменени кондензатори.

Изображение Изображение Изображение Изображение

Ще добавя и снимки под капака, ако някой желае.
Хитачито е по-малко, не е стандартен размер 43 см. Нямат дистанционни.
Цена 30 лв/бр, ако се вземат и двата заедно - 50 лв общо.

За контакти - на ЛС или телефоните в подписа ми.

Re: Продавам два CD плейъра

Публикувано на: Вто Окт 26, 2010 1:37 am
от Audiomaster
:arrow:

Re: Продавам два CD плейъра

Публикувано на: Пет Ное 05, 2010 2:15 am
от Audiomaster
Малко снимки под капака.

Hitachi DA-7000, на една от снимките се вижда извеждането на втори чифт изводи преди крайния операционен:

Изображение Изображение Изображение Изображение

и другия - New Tech:

Изображение Изображение Изображение Изображение