Страница 1 от 1

Продавам кондензатори.

Публикувано на: Сря Авг 25, 2010 5:25 pm
от Ivan Popov
Кондензаторите са КБГ-П 4uF на 6000V. 8O
Ако някой е решил да си прави усилвател с ГМИ90 да речем са идеални. :lol:
Размерите и теглото са им колкото на акомулатор 55Ah.
Незная какво приложение може да имат,но ме е жал да ги изхвърля.
Цена за 2 броя 80 лв.
За контакти на лични или тел.0888415554