продавам ресийвър за домашно кино + ДВД SONY
Публикувано на: Сря Дек 23, 2009 12:56 am
Продавам SONY STR-DE315 ресийвър за домашно кино,ЧЕРЕН цвят са и двата компонента
отличен технически,много запазен външен вид
5 х 60 вата на 8 ома.и 2 х 80 вата в стерео.
може да бъде в комплект с SONY DVD PLAYER DVP-NS300 двд-то е с оригинална дистанция и е във същото състояние.
по късно ще добавя и снимки.....
инфо на:
ДВД-
http://www.michaeldvd.com.au/hardwarere ... ny300.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ресийвър 170 лв
DVD 80 лв
ЦЕНА ЗА ДВЕТЕ 220 ЛВ
скайп-KRASKOA
0897960083
от ВЕЛИНГРАД съм
отличен технически,много запазен външен вид
5 х 60 вата на 8 ома.и 2 х 80 вата в стерео.
може да бъде в комплект с SONY DVD PLAYER DVP-NS300 двд-то е с оригинална дистанция и е във същото състояние.
по късно ще добавя и снимки.....
инфо на:
ДВД-
http://www.michaeldvd.com.au/hardwarere ... ny300.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ресийвър 170 лв
DVD 80 лв
ЦЕНА ЗА ДВЕТЕ 220 ЛВ
скайп-KRASKOA
0897960083
от ВЕЛИНГРАД съм