Страница 1 от 1

продавам ресийвър за домашно кино + ДВД SONY

Публикувано на: Сря Дек 23, 2009 12:56 am
от kraskoa
Продавам SONY STR-DE315 ресийвър за домашно кино,ЧЕРЕН цвят са и двата компонента
отличен технически,много запазен външен вид
5 х 60 вата на 8 ома.и 2 х 80 вата в стерео.
може да бъде в комплект с SONY DVD PLAYER DVP-NS300 двд-то е с оригинална дистанция и е във същото състояние.
по късно ще добавя и снимки.....


инфо на:


ДВД-
http://www.michaeldvd.com.au/hardwarere ... ny300.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ресийвър 170 лв
DVD 80 лв
ЦЕНА ЗА ДВЕТЕ 220 ЛВ


скайп-KRASKOA
0897960083
от ВЕЛИНГРАД съм

Re: продавам ресийвър за домашно кино + ДВД SONY

Публикувано на: Вто Дек 29, 2009 9:49 pm
от kraskoa
ЦЕНА ЗА ДВЕТЕ 200 ЛВ