Страница 1 от 1

Продавам двукастно декче само за 20 лева

Публикувано на: Чет Сеп 10, 2009 5:01 pm
от bodan
Изображение
Двукасетен дек JVC TD-W330 - 20 лева
Dolby B-C NR. Габаритни размери 435/110/275
Голяма снимка - http://www.ljclub.net/home-audio/cd/JVC%20TD-W330.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ако някой търси нещо ефтино за плейване
то това е добро предложение . Дека и записва добре.

За контакти 0889786446 или ЛС

Re: Продавам двукастно декче само за 20 лева

Публикувано на: Сря Сеп 16, 2009 11:02 am
от SoundPower
Всичко наред ли е по декчето ? или има някое особедности ? 8O

Re: Продавам двукастно декче само за 20 лева

Публикувано на: Сря Сеп 16, 2009 11:42 am
от bodan
Дека си работи нормално !