Страница 1 от 1

разчистване на говорители

Публикувано на: Нед Юни 28, 2009 1:06 pm
от poiuyt
имам разни излишни говорители да ми се размотават тука ....

1 бр. TVM ARN-226-07/4 - в перфектно състояние - 25 лв.
Изображение

2 бр. Visaton R10 SC 4ohm - като нови с оригинални кутийки - по 12 лв всеки.
http://www.visaton.com/en/chassis_zubeh ... 0sc_4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение

2 бр. ВКН 0926 30W 4ohm - в много добро състояние - по 10 лв всеки.
Изображение

------------------------------------------------------------------------------

1 бр - някаква пищялка Thunder, работеща но със смачкан купол
Изображение

1 бр. ВКН09360 - изгорял. не ми се хвърля, всичко трябва да се рециклира :)
Изображение

последните две не им пиша цена защото не са в добро състояние, някой ако ги иска да казва, ако някой вземе повече от другите говорители тези мога да му ги дам като бонус :)

само за софия, не ми се занимава с куриери.