A/V receiver PIONEER VSX-5400 - продаден !!!

Съобщение
Автор
Аватар
luky78
Търговец
Търговец
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Юни 13, 2009 12:33 pm
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:

A/V receiver PIONEER VSX-5400 - продаден !!!

#1 Мнение от luky78 »

Продавам този висококачествен ресивър . 4 х 100 + 2 х 30 вата съраунд . Модела е доста рядко срещан дори и в западна Европа . Прекрасен саунд и външен вид , от тунера обаче работи само на АМ и липсва ДУ , затова и цената е само 180 лв. Намира се в Пловдив и може да се чуе и види , може да го пратя и по Еконт . Тел. 0898983005
Прикачени файлове
14.1.jpg
14.2.jpg
14.3.jpg
14.4.jpg
14.5.jpg
Последно промяна от luky78 на Сря Сеп 30, 2009 4:32 pm, променено общо 4 пъти.

Аватар
luky78
Търговец
Търговец
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Юни 13, 2009 12:33 pm
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:

Re: A/V receiver PIONEER VSX-5400

#2 Мнение от luky78 »

:idea:

Аватар
mityooo
има опит
има опит
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: A/V receiver PIONEER VSX-5400

#3 Мнение от mityooo »

Само на мен ли ми се струва ,че са два основните канала .От къде идват тези 4х100 ? :wink:
0898578595

Аватар
luky78
Търговец
Търговец
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Юни 13, 2009 12:33 pm
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:

Re: A/V receiver PIONEER VSX-5400

#4 Мнение от luky78 »

Взимам данните от интернет , вие също може да се поразровите и да се убедите сам .

Аватар
mityooo
има опит
има опит
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: A/V receiver PIONEER VSX-5400

#5 Мнение от mityooo »

Защо аз да търся из нета ? Тук потребителите със статус "Търговец" сте уникални . Едните търсят избирателно някой лаишки пост из нета , другите не признават данните дадени от производителя ,а работят или в "китайски" единици или със създадени от тях такива .
Малцина са тези ,които заслужават похвала давайки реални ТТ данни ,както и реална оценка за (описание на) състоянието на предлаганата стока.

За жалост рейтинга Ви се гради основно от бързината и на добре опакованата стока изпратена по куриер :wink:

Сляп ли съм та да не мога от снимките,които сте дали да преценя колко канална е машината ? А и що за ресивер е като не му работи използвания основно FM обхват ? Добре ,че е от време оно та без дистанционно могат да се ползват болшинството от функциите му поне.


ПП Защо не копирахте 2х15 ,а написахте 2х30 като сте чели из нета ?
0898578595

Аватар
luky78
Търговец
Търговец
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Юни 13, 2009 12:33 pm
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:

Re: A/V receiver PIONEER VSX-5400

#6 Мнение от luky78 »

Както виждате не съм скрил нищо . Защо съм копирал 2х30 ? Защото така съм го видял в сайта . Вие като сте видяли някаде , че пише 2х15 случайно да прочетохте нещо друго от рода на 4х100 ? Моля да ми се извините и да не ме наричате лъжец . В различни сайтове понякога се дават различни данни за техниките . А дали е 2 канала ще кажа , че всеки може да види снимката на задния панел и да прецени . Ако искате може да отправите запитване до фирмата PIONEER за този модел .

Аватар
mityooo
има опит
има опит
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: A/V receiver PIONEER VSX-5400

#7 Мнение от mityooo »

Не мислех да Ви отговарям ,но "способността " Ви да четете и отговаряте избирателно ме потикна да го сторя.

Никъде досега не съм казал ,че сте лъжец! Но сега ще го сторя .Вие не сте някой редови потребител ,който продава старата си уредба ,че да Ви е простено. Наричайте го както искате ,но целенасоченото даване на подвеждаща информация си е чиста лъжа.

Какво да пиша на фирмата ? Видимо е ,че е 2х ... + двата канала на съраунда .
Захванали сте се с търговия на теника ,но като не я разбрате по добре не го правете или поне не ни баламосвайте тук.

4х100 било та 4х100 било .Пълни глупости ! Съмняваме ,че и 2х100 не е ,ама карай .

Пишете на фирмата и ,ако тя Ви даде ТТ данни дори близки на горенаписаните от Вас не само ще Ви се извиня ,но ще Ви дам и 1000 лева за останките от този ресивър .До тогава не мисля да Ви отговарям .
0898578595

Аватар
luky78
Търговец
Търговец
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Юни 13, 2009 12:33 pm
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:

Re: A/V receiver PIONEER VSX-5400

#8 Мнение от luky78 »

Изглежда вашето хоби е да се заяждате с хората . По - горе писахте , че давам грешна информация за модела , следавателно ме наричате лъжец . Няма повече да ви отговарям , видяли сте в интернет , че е 4х100 и спорите с мен . като не вярвате не се заяждайте с мен . Слагам край , следващите ви мнения ще бъдат изтривани !

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: A/V receiver PIONEER VSX-5400

#9 Мнение от Nanko Rusev »

Не ти решаваш кое се трие и кое не, поправи ме ако греша.

В крайна сметка, ще споделиш ли усилвателя колко канала има и по колко вата? В поста си твърдиш, че има 6 канала:
luky78 написа:Продавам този висококачествен ресивър . 4 х 100 + 2 х 30 вата съраунд . Модела е доста рядко срещан дори и в западна Европа . Прекрасен саунд и външен вид , от тунера обаче работи само на АМ и липсва ДУ , затова и цената е само 180 лв. Намира се в Пловдив и може да се чуе и види , може да го пратя и по Еконт . Тел. 0898983005
Няма да коментирам определението "висококачествен" и т.н.

Аватар
luky78
Търговец
Търговец
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Юни 13, 2009 12:33 pm
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:

Re: A/V receiver PIONEER VSX-5400

#10 Мнение от luky78 »

Пак ще кажа , че информацията за този модел в нета е малко и това което съм писал съм го копирал от там . Потърсете си в крайна сметка и вие инфо , не разчитайте само на другите !

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: A/V receiver PIONEER VSX-5400

#11 Мнение от Nanko Rusev »

Успех с продажбите :st

Аватар
luky78
Търговец
Търговец
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Юни 13, 2009 12:33 pm
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:

Re: A/V receiver PIONEER VSX-5400

#12 Мнение от luky78 »

:pm

Аватар
Optikmen
чете
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 7:07 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: A/V receiver PIONEER VSX-5400

#13 Мнение от Optikmen »

В крайно дясно на усилвателя се вижда превключвателя на защитата.Дали да работи на 2 колони по 4 ома - препоръчително,или на 4 по 8 ома.Такива превключватели има на почти всеки усилвател.Моя милост се занимава с ремонт на такива усилватели и според мене този усилвател е не повече от 2 по 30 вата.А колко е висококачествен - ми аз имам YAMAHA RX-396RDS и според мене свиреше невероятно висококачествено.До момента до който не си ремонтирах един Quad 405-2 правен в студентски град,на платки заливани с асфалт и после в киселината.Такива решения - усилвател + тунер,по принцип не свирят добре.А и защо наистина няма никаква информация за този модел.Ако го пуснеш на цена около 50-80 лева може и да излъжеш някой който да го купи.Гледам че в EBAY.COM има дистанционно за него.Успех все пак.


Послепис.Защо по добре не го отвориш,и да му замериш захранването и да кажеш колко канала има.Като си казал истината,може и да се намери купувач.
Ремонт на аудио техника.Продажба на компютърни части.

Аватар
luky78
Търговец
Търговец
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Юни 13, 2009 12:33 pm
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:

Re: A/V receiver PIONEER VSX-5400

#14 Мнение от luky78 »

Още един всезнайко . Що не намериш от някъде каталог на фирмата от 1990 г. и не прочетеш какво пише за този модел и след това да пишеш глупости . След него мисля , че има само още 2 по-големи модела съраунд ресивери . Повече нищо няма да кажа и няма да отговарям на подобни изказвания !!!!!!

Аватар
Optikmen
чете
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 7:07 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: A/V receiver PIONEER VSX-5400

#15 Мнение от Optikmen »

При положение че няма инфо за този модел ще процедираме така.Вземи една отверка,махни 5-7 винта от капака.Вземи един мултицет и премери колко е напрежението върху двата големи кондензатора.Ако мериш спрямо корпуса,едното ще ти е минус.Така ще има някаква стойност,която се доближава до истинската.Всичко ще ти отнеме максимум 5 минути.А и в спора се ражда истината.Наскоро в един друг форум-сайт така критикувах един - "маниашки усилвател" и администратора взе че ми махна мнението.Надявам се че тука няма да се махат.
Ремонт на аудио техника.Продажба на компютърни части.

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта