Страница 1 от 1

Продавам два усилвателя Sony ES

Публикувано на: Вто Яну 20, 2009 3:58 pm
от bodan
Изображение
Sony TA-F550ES - 299 лева
2 х 160 вата на 4 ома
2 х 110 вата на 8 ома

Изображение
Sony TA-F500ES - 299 лева
2 х 110 вата на 6 ома
2 х 110 вата на 8 ома

реални снимки и технически подробности
за усилвателите има на http://www.ljclub.net/
За контакти 0889786446 или ЛС