Продавам два усилвателя Sony ES
Публикувано на: Вто Яну 20, 2009 3:58 pm

Sony TA-F550ES - 299 лева
2 х 160 вата на 4 ома
2 х 110 вата на 8 ома

Sony TA-F500ES - 299 лева
2 х 110 вата на 6 ома
2 х 110 вата на 8 ома
реални снимки и технически подробности
за усилвателите има на http://www.ljclub.net/
За контакти 0889786446 или ЛС