Страница 1 от 1

Продавам усилватели Kenwood и Marantz

Публикувано на: Пет Яну 16, 2009 1:42 pm
от bodan
Изображение
Kenwood KA-660 - 165 лева
2 х 100 вата на 4 ома
2 х 75 вата на 8 ома

Изображение
Marantz PM-25 - 125 лева
2 х 50 вата на 8 ома

Реални снимки и технически подробности за
усилвателите има на http://www.ljclub.net/
За контакти 0889786446 или ЛС