Страница 1 от 1

Продавам два трансформатора свалени от НЧУ

Публикувано на: Сря Яну 14, 2009 2:11 pm
от bodan
Изображение
Мрежов трансформатор - 40 лева (N: t3)
Напрежения - 2 x 31 волта променливо на празен ход
Мощност : около 350-400 вата
габаритни размери - 112/95/105 мм (ш/д/в)

Изображение
Мрежов трансформатор - 50 лева (N: t4)
Напрежения - 2 x 38 + 2 x 38 волта променливо на празен ход
Мощност : около 400-450 вата
габаритни размери - 120/110/95 мм (ш/д/в) Свален от усилвател Sony TA-F444 ES

Още трафчета http://www.ljclub.net/materqli/transwor ... matori.htm

Публикувано на: Сря Яну 14, 2009 10:39 pm
от Ivelin Braikov
Знае ли се от какво е свален първия траф?

Публикувано на: Чет Яну 15, 2009 11:51 am
от bodan
Ivelin Braikov написа:Знае ли се от какво е свален първия траф?
Oт усилвател Grundig