Страница 1 от 1

Продавам тонколони Sony

Публикувано на: Съб Сеп 20, 2008 4:10 pm
от ionko
Здравейте!!!
Продавам трилентови тонколони Sony model SS-A701.Тонколоните са в перфектно техническо състояние и са с много добър външен вид.Говорителите са оригиналните и нищо не е ремонтирано по тях.Свирят много прилично.Номиналната им мощност е 60вата,а музикалната мощност 120вата,импеданса им е 6ома.Габаритните им размери са следните;височина 43cm,ширина 24cm, дълбочина 19cm. Произведени са в W.Germany.Чудесно съотношение качество-цена!!!
http://i.data.bg/08/09/20/1161940_orig.jpg
http://i.data.bg/08/09/20/1161942_orig.jpg
http://i.data.bg/08/09/20/1161944_orig.jpg
http://i.data.bg/08/09/20/1161946_orig.jpg
http://i.data.bg/08/09/20/1161950_orig.jpg

Цена;80лв

Публикувано на: Съб Сеп 20, 2008 9:00 pm
от ionko
Запазени!!!

Публикувано на: Вто Сеп 23, 2008 9:39 pm
от Radex
Продадени ли са?

Публикувано на: Пет Сеп 26, 2008 8:36 pm
от ionko
ДА тонколоните са продадени!!