Широколентови говорители и кутии за тях

Съобщение
Автор
Аватар
DJ Popa
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 407
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Широколентови говорители и кутии за тях

#1 Мнение от DJ Popa »

Продавам следните широколентови говорители:

1. Чифт чисто нови FOSTEX FE103En, в оригиналните си кутийки, с всички прилежащи аксесоари (описания, уплътнителни пръстени, винтове за монтаж). Говорителите са запоявани само веднъж с проводници за проба. Работили са не повече от 30мин и от тогава си седят в кутиите. Продавам ги просто, защото не ми трябват и само ми заемат място. Бонус към тях подарявам чифт малки хорни (мисля, че са правени по проекта на Д.Петров от bgaudio), изработени от OSB и лакирани. Цената на говорителите в madisound е 100,80$/чифт (без мито, ДДС и цена на доставката до БГ). Цената, която аз им търся е 150лв.

Изображение Изображение

2. Чифт говорители VISATON FR10, в отлично състояние. Драйвърите са модифицирани от мен. Модът включва премахване на прахозащитната капачка, поставяне на алуминиев фазов палец, промазка на основната мембрана с демпфиращ лак, а на високочестотния конус-с втвърдяваща промазка на ацетоново-винилна основа. Подробно описание на интервенцията има в тази тема:

http://forum.audioplatinum.com/viewtopi ... =77&t=1254

Към говорителите подарявам малки кутийки от ламинирано ПДЧ. В това оформление стават за сателити. Цена на чифта 50лв (само алуминиевите палци са цифра като материал и изработка !!!).

Изображение

За въпроси и поръчки-ЛС или звънете на 0899825933 (инж. Ивелин Йовчев). Нещата се намират във Варна, доставям до цяла БГ с куриер, за сметка на купувача.

Аватар
DJ Popa
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 407
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Широколентови говорители и кутии за тях

#2 Мнение от DJ Popa »

Всичко е продадено, темата е неактуална вече.

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot], Google [Bot] и 27 госта